Mazumtirgotājs “Maxima Latvija” pēdējo divu gadu laikā pašapkalpošanās kasu tīkla paplašināšanā investējusi vairāk nekā 800 tūkstošus eiro, aģentūrai BNS pavēstīja kompānijā.

Tostarp šogad “Maxima Latvija” pašapkalpošanās kasu ieviešanā ir investējis vairāk nekā pusmiljonu eiro, bet pērn uzņēmums investēja vairāk nekā 300 tūkstošus eiro.

Uzņēmumā norādīja, ka kopš piektdienas pašapkalpošanās kases ir pieejamas jau divpadsmitajā “Maxima Latvija” veikalā – Jelgavā, Driksas ielā 4, investējot 75 tūkstošus eiro. Veikalā iedzīvotājiem pieejamas piecas pašapkalpošanās kases, no kurām divās kasēs par pirkumiem var norēķināties ar maksājumu kartēm un trijās – gan ar skaidru naudu, gan maksājumu kartēm.

“Maxima Latvija” operacionālā vadītāja Kristīne Āboltiņa pastāstīja, ka sākotnēji kompānija pašapkalpošanās kases izvietoja lielākajos galvaspilsētas veikalos, taču pēc tā sāka izvietot arī ārpus Rīgas. “Pēc šī brīža datiem, redzam, ka aptuveni 24% iedzīvotāju dod priekšroku pašapkalpošanās kasēm tajos veikalos, kur tās ir pieejamas,” norādīja Āboltiņa.

Viņa piebilda, ka pašapkalpošanās kasu tīkla paplašināšana ir viens no soļiem, lai samazinātu darbinieku slodzi, jo vidēji dienā viens kasieris apkalpo aptuveni 400-600 klientus. Vienas dienas laikā visos “Maxima Latvija” veikalos iepērkas aptuveni 300 tūkstoši iedzīvotāju.

Kopumā “Maxima Latvija” tīklā ir 66 pašapkalpošanās kases 12 veikalos.

Informācija: BNS

Saistītās tēmas: InvestīcijasLatvijaMaxima

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube