Latvijas futbola izlase piektdien savā laukumā 2018. gada Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra spēlē pret pērnā gada Eiropas čempioni Portugāli piedzīvoja sagrāvi ar rezulātu 0:3 (0:1), spēles laikā tā arī netiekot pie labām iespējām gūt vārtus.

Divus vārtus uzvarētājiem guva par pasaules labāko futbolistu uzskatītais Krištianu Ronaldu, kurš izdarīja arī rezultatīvu piespēli trešo vārtu guvumā, kad precīzs bija Adrjēns Silva.

Latvijas izlase ilgu laiku izturēja Portgāles komandas spiedienu, pirmo momentu pretiniekiem izveidojot vien 24. minūtē, kad Ronaldu sita zem pārliktņa, bet vietā bija vārtsargs Andris Vaņins.

Pēc tam Eiropas čempionu aktivitāte kļuva lielāka un spēle pārsvarā notika Latvijas izlases laukuma pusē. Diemžēl izturēt līdz galam neizdevās, jo pēc Žuzē Fontes sitiena 41. minūtē bumba trāpīja pa vārtu stabu un atlēca soda laukumā pa sitienam Ronaldu, kurš kritienā ar galvu guva jau savus kārtējos vārtus izcilajā karjerā.

Otrajā puslaikā pārsvars joprojām bija pretiniekiem, kuri gana ātri pārsvaru dubultoja, jo atkal savu meistarību nodemonstrēja Ronaldu, kurš izdarīja precīzu sitienu pēc tam, kad bumba viņam vārtu priekšā nonāca pa sitienam pēc rikošeta, savukārt Silva četras minūtes vēlāk izmantoja Latvijas izlases kapteiņa Kaspara Gorkša kļūdu aizsardzībā, kad pretinieki pārtvēra bumbu un ātrā pretuzbrukumā panāca 3:0.

Saistītās tēmas: FutbolsLatvija VS Portugāle