Savā 18. dzimšanas dienā jaunu deju mūzikas skaņdarbu ir izdevusi latviešu mūziķe un TV3 šova “X Faktors” trešās vietas ieguvēja Adriana Miglāne. Dziesma “Without You” ierakstīta sadarbojoties ar populāro producentu un dīdžeju Rodionu Gordinu, kurš ir veiksmīgi sadarbojies arī ar citiem populārākajiem latviešu māksliniekiem – Markus Riva, Ryga,  DJ Ella, Edvards Grieze u.c.

 

Jaunā mūziķe Adriana Miglāne izturēja sīvo TV3 šova “X Faktors” atlasi un rezultātā iekļuva šova superfinālā, iegūstot 3.vietu. Šova laikā dziedātājas mentore bija Aija Auškāpa, ar kuras palīdzību Adriana nenoliedzami kļuva par vienu no skatītāju iemīļotākajām un spilgākajām “X Faktora” pirmās sezonas dalībniecēm.

“Dziesma “Without You” ir mans spogulis, vesels stāsts. Šīs dziesmas vārdus rakstīju vēlu naktī, jo tieši tad pārdomāju visu, kas piedzīvots un pārdzīvots un manī atveras patiesās emocijas. Dziesma ir par to, ka pēc negaisa vienmēr nāk saule, bet šoreiz pēc sāpīgas mīlestības nāks gaisma. Ir grūti atgūties pēc sāpīga pārdzīvojuma, bet es šos pārdzīvojumus ielieku dziesmā,” stāsta Adriana. “Šī ir mana pirmā nopietnā sadarbība ar Latvijā zināmu deju mūzikas producentu, tāpēc esmu jo īpaši priecīga – mans mērķis bija radīt sev ļoti tuvu skaņdarbu, kas sadarbībā ar Rodionu ir pilnībā izdevies. Mums izveidojās ļoti labs kontakts un savstarpējā sapratne, kas ir īpaši svarīga veidojot šāda veida sadarbību.”

“Rakstot jaunu dziesmu, mans primārais mērķis ir panākt, lai tās skanējums atbilst Eiropas hitu līmenim. Es ļoti nopietni pieeju šim procesam, tapec ļoti rūpīgi izvēlos un atlasu vokālistus saviem muzikālajiem projektiem. Pēc pirmās ierakstu sesijas studijā ar Adrianu, man jau bija skaidrs, ka viss izdosies kā esmu iecerējis un rezultāts būs ļoti labs. Es ļoti novērtēju to, ka dziedātāja ir izvēlējusies sākt savu solokarjeru, sadarbojoties tieši ar mani. Es zinu, ka viņu sagaida gaiša nākotne mūzikas industrijā,” par sadarbību ar Adrianu Miglāni stāsta skaņdarba mūzikas autors Rodions Gordins.

Šobrīd Adriana Miglāne strādā pie jauniem mūzikas projektiem latviešu un angļu valodās, aktīvi koncertē, kā arī jauno mūziķi savai sadarbībai jau ir izvēlējušies tādi pasaulē atpazīstami zīmoli kā “Samsung”, “Fanta” un “Nike”.

Rodions Gordins ir sava mūzikas leibla “Dropper Records” īpašnieks.  2013.gadā iznāca Rodiona debijas singls “Love me right”, kas kļuva par vienu no labākajiem deju mūzikas skaņdarbiem Latvijā. Tas tika izdots pasaules vadošā deju mūzikas leibla “Kontor Records” paspārnē Vācijā un tika publicēts arī Zviedrijā. Savukārt, dziesma “Crashing down”, kas ierakstīta sadarbībā ar Edvardu Griezi, bija iekļuvusi prestižajā “Grammy” kategorijā “Labākais deju ieraksts”, bet singls “With You” ar Marku Rivu – populārā mūzikas kanāla MTV rotācijā.

Saistītās tēmas: Adriana Miglānejauna dziesmaX-faktors

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube