Svētdien, 25. martā, Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā notiks Pāvula Jurjāna mūzikas skolas audzēkņu koncerts “Vijoles & Akordeoni”, kurā uzstāsies vijoles un akordeona klases audzēkņi.

Mūzikas skola, kas atrodas kādā no klusās Baložu ielas namiem Pārdaugavā, nosaukta komponista, diriģenta un dziedātāja Pāvula Jurjāna vārdā. Tā ir profesionālās ievirzes izglītības iestādē, kurā var apgūt dažādu mūzikas instrumentu spēli. Audzēkņiem ir iespējas iegūt arī kolektīvās muzicēšanas pieredzi – skolā izveidots gan vijolnieku ansamblis, gan pūšamo instrumentu kvintets, kā arī akordeonistu un koklētāju ansambļi. Muzicēšanas iemaņas tiek nostiprinātas ne tikai vasaras radošajās nometnēs, bet arī regulāros koncertos.
Marta pēdējā svētdienā LU Botāniskajā dārzā uzstāsies ļoti īpaši Jurjāna mūzikas skolas audzēkņi. Pāvula Jurjāna mūzikas skola ir viena no nedaudzām izglītības iestādēm Latvijā, kura realizē programmu “Atbalsts bērniem ar īpašām vajadzībām”. Tieši šīs programmas vijoles un akardeonistu klases audzēkņu sasniegumus mūzikā varēsim baudīt, iespējams, eksotiskākajā improvizētajā koncertzālē Rīgā – LU Botāniskā dārza Palmu mājā.

Ieejas maksa pieaugušajiem – 3.40 eiro, pensionāriem un studentiem – 2.40 eiro, skolēniem – 1.90 eiro.

LU Botāniskais dārzs

Pāvula Jurjāna mūzikas skola

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube