No 23. līdz 25. martam viens no pilsētas vadošajiem tirdzniecības centriem „Domina Shopping” (Ieriķu ielā 3) kļūs par galveno skaistuma industrijas izstāžu laukumu. Vairāk nekā 70 Latvijas un ārvalstu kompāniju pārstāvji prezentēs aktuālos skaistuma industrijas jaunumus un sasniegumus kosmetoloģijas, estētiskās medicīnas, veselības, friziermākslas, nagu dizaina, dekoratīvās kosmētikas un parfimērijas jomās.

Papildus jaunajam ērtajam izstādes formātam, EXPO BEAUTY MEETUP 2018 organizatori un dalībnieki ir sagatavojuši apmeklētājiem piesātinātu programmu: profesionāļu konsultācijas, diagnostiku, kosmētikas testa procedūras, izlozes, prezentācijas un meistarklases, kā arī speciālus piedāvājumus un atlaides precēm un pakalpojumiem.

“Veselības centrs 4” stendā vairāk nekā divdesmit speciālisti no Skaistuma klīnikas 4. Dimensija”, medicīnas preču veikala DYNASTY un Dermatoloģijas klīnikas iepazīstinās apmeklētājus ar mūsdienu estētiskās medicīnas iespējām. Profesionālās mikropigmentācijas centra “PMC” speciālisti konsultēs make-up izvēlē un piedāvās iezīmēt kontūras dažādās pigmenta uzklāšanas tehnikās. Ekskluzīvajā estētiskās un lāzermedicīnas klīnikas “Era Esthetic” stendā tiks prezentētas ādas atjaunošanas aparātprocedūras un injekciju metodes. Skaistuma salons “Arbor Beauty” katru dienu ir sagatavojis īpašu «Vīriešu stundu», kā arī procedūru izlozi apmeklētājiem. Dāņu kosmētikas zīmola “Beauté Pacifique” izstāžu lakumā varēs veikt sejas ādas ultraskaņas diagnostiku un noteikt kolagēna līmeni un ādas stāvokli. Precīzu programmu ar visiem dalībnieku stendos pieejamajiem speciālajiem piedāvājumiem meklējiet mājas lapā.

EXPO BEAUTY MEETUP dalībnieku vidū tādi zināmi zīmoli kā: “Make-Up Atelier Paris Latvia”, SLA Paris Make up”, “Wycon”, “Ella Bache”, “BIOAPTA”, “Dermaquest”, “Sonicare”, “SESDERMA”, “Mesoestetic”, “MISSHA”, “Dalila Lashes”, “Paul Mitchell”, “Eva Hair Care Professional”, “Long-Time-Liner®”, “Smilebar”, “Beautyfor”, “Philips”.

Uz EXPO BEAUTY MEETUP skatuves vadošie stilisti, vizāžisti un frizieri demonstrēs pavasara – vasaras sezonas skaistuma aktualitātes.

Kā šodien izskatās mūsdienu skaistuma industrija, jūs uzzināsiet apmeklējot EXPO BEAUTY MEETUP 2018.

Ieeja visos EXPO BEAUTY MEETUP pasākumos ir bez maksas. 

Izstādes organizētājs: kompānija “Expo Beauty”.

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube