Ņemot vērā saspīlēto situāciju saistībā ar diplomātu izraidīšanu no Krievijas, nav skaidrības, vai notiks plānotā futbola spēle starp Saeimas un Krievijas vēstniecības futbola komandām.

Saeimas komandas kapteinis Vitālijs Orlovs (attēlā) aģentūrai LETA skaidroja, ka tradicionāli tiek rīkota futbola spēle ar tās valsts pārstāvjiem, kur konkrētajā gadā notiek pasaules kauss futbolā, – šogad ar Krievijas vēstniecību. Šī spēle parasti notiek 50 dienas pirms čempionāta sākuma, tātad šogad tā tika plāno 5. maijā, pastāstīja Orlovs.

Tomēr pēc diplomātu izraidīšanas vēl nav skaidrs, vai šī spēle notiks. Orlovs norādīja, ka vēl sazināsies ar Krievijas vēstniecības komandas pārstāvjiem, kā arī pieļāva iespēju rīkot alternatīvu pasākumu laikā, kad bija plānota futbola spēle.

Kā ziņots, ka ASV, vismaz 18 Eiropas Savienības (ES) valstis, tostarp Latvija, kā arī Kanāda un Ukraina saistībā ar Lielbritānijā notikušo uzbrukumu bijušam dubultaģentam Sergejam Skripaļam paziņojušas, ka izraida Krievijas diplomātus. ES un ASV ir vienisprātis, ka uzbrukumu Skripaļam Lielbritānijā, visticamāk, sarīkojusi Krievijas valsts.

Latvija izraidījusi Krievijas vēstniecības otro sekretāru un Latvijai nevēlamo personu sarakstā iekļāvusi Krievijas lidsabiedrības “Aeroflot” pārstāvi Latvijā Sergeju Sokoļņikovu.

Savukārt Krievija izraidīs vienu Latvijas diplomātu, uzdodot viņam pamest Krieviju līdz 6. aprīlim, aģentūrai LETA pastāstīja Latvijas Ārlietu ministrijas (ĀM) preses sekretārs Gints Jegermanis.

 

 

 

 

Foto: LETA

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube