Latvijas Zaļā partija (LZP) kongresā nolēma atteikties no līdzpriekšsēdētāju amatiem un ieviest domes priekšsēdētāja posteni, uz kuru kandidēs Ingmārs Līdaka un Valdis Kalnozols.

LZP kongress šodien atbalstīja statūtu grozījumus, lai līdzpriekšsēdētāju amata vietā ieviestu domes priekšsēdētāja amatu. Par statūtu grozījumiem balsoja kongresa dalībnieku vairākums, pret bija desmit LZP biedri, bet vēl deviņi atturējās.

Līdz šim LZP bija divi līdzpriekšsēdētāji – Līdaka un Viesturs Silenieks, kurš šodienas kongresā uzsvēris sekojošo:

Jādara viss, lai cilvēki ar “sertificētu plānprātību, alkatību un šķeltniecisku dabu” nebūtu starp nevienas partijas kandidātiem vēlēšanās.

Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis domes priekšsēdētāja amatam izvirzīja Līdakas kandidatūru, tāpat LZP biedri šim amatam izvirzīja arī Saeimas deputātu Kalnozolu.

Tika piedāvātas vēl vairākas kandidatūras – Silenieks, Roberts Ozols, Juris Fogelis un Roberts Raimo. Viņi gan no kandidēšanas uz šo amatu atteicās. Silenieks piebilda, ka atteiksies no kandidēšanas par labu Līdakam.

Vēlāk kongresā paredzēts balsojums par amatpersonām, bet rezultāti būs zināmi pēcpusdienā.

LZP ir viena no Zaļo un zemnieku savienību veidojošajām partijām. No 896 biedriem partijas kongresam šorīt bija reģistrējies 461 LZP pārstāvis.

 

LETA

Foto materiāli no LETA

Saistītās tēmas: Ingmārs LīdakaKalnozolsLīdakaLZPValdis KalnozolsZZS

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube