Rīgas Pašvaldības policija (RPP) jau trešo reizi izsolē mēģinās pārdot 667 metrus mākslīgās kažokādas auduma, liecina RPP publiskotā informācija.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja RPP pārstāvis Toms Sadovskis, šīs kažokādas ir tās pašas, kuras policija iepriekš jau divas reizes ir mēģinājusi izsolīt, taču neviens interesents tās iegādāties nav vēlējies. Viņš atgādināja, ka 2008. gadā RPP iegādājās 1510 metrus mākslīgās kažokādas, kas bija paredzēta ziemas virsjaku oderēm. Lielākā daļa no mākslīgajām kažokādām tika izmantota ziemas virsjakām, taču 2009. gadā tika mainīts formastērpu nolikums, līdz ar to atlikušos 667 metrus vairs nevarēja izmantot.

Kažokādām netika atrasts cits pielietojums, tāpēc tās nolemts izsolīt. Pāri bija palicis arī tām pašām virsjakām paredzētais ārējais audums, taču RPP tām atrada pielietojumu, un tas tika izmantots citiem mērķiem, piemēram, lai uzšūtu ziemas sezonas pārsegus laivām.

“Pirmā izsole bija ar augšupejošu soli, taču neviens pretendents tajā nepieteicās. Otro izsoli rīkojām ar lejupejošu soli, taču arī tad neviens nepieteicās. Arī šoreiz izsole būs ar lejupejošu soli, bet, ja arī šoreiz neviens kažokādas iegādāties negribēs, apsvērsim iespēju tās nodot kādai labdarības organizācijai,” sacīja Sadovskis.

Nosacītā viena auduma baķa cena ir 100 eiro. Kopumā iecerēts pārdot 40 auduma baķus.

Kažokādu mutiska izsole ar lejupejošu soli plānota 17. aprīlī Rīgā, Lomonosova ielā 12a. Izsoles dalībniekam jāiemaksā nodrošinājums 10% apmērā no katra auduma vienības (baķa) nosacītās cenas, par kuru pretendents iesniedz pieteikumu.

 

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube