Veselības ministrija (VM) aicina Rīgas pieaugušos iedzīvotājus, kuri vēlas atmest smēķēšanu, pieteikties smēķēšanas atmešanas grupā.

Nodarbības būs bez maksas un notiks no 26. aprīļa līdz 7. jūnijam, Rīgā, Ģertrūdes ielā 33/35, 6. stāvā, 605. kabinetā.

Pirmā – informatīvā — smēķēšanas atbalsta grupas nodarbība notiks ceturtdien, 26. aprīlī no plkst. 17.00 līdz 18.30. Tās laikā būs iespēja iepazīties ar grupas vadītāju, kvalificētu psiholoģi Solvitu Valteri, kā arī uzzināt vairāk par turpmākām nodarbībām. Pārējās sešas atbalsta grupas nodarbības plānotas vienu reizi ceturtdienās, sākot no 3. maija, no plkst. 18.00 līdz 21.00, turpat, Ģertrūdes ielā 33/35.

Uz nodarbībām aicinām ikvienu pilngadīgu, smēķējošu Rīgas iedzīvotāju, kurš vēlas atmest smēķēšanu vai ir saņēmis veselības aprūpes speciālista rekomendācijas pārtraukt smēķēšanu un ir motivēts to darīt. Aicinām pieteikties gan tos, kuri pirmo reizi domā par smēķēšanas atmešanu, gan arī tos, kuri jau kādreiz mēģinājuši atmest, bet tas nav izdevies. Nodarbību laikā speciālista vadībā būs iespēja saņemt palīdzību un atmest smēķēšanu, kā arī apgūt jaunas iemaņas, kā veiksmīgi pārvarēt vēlmi atsākt smēķēšanu pēc atbalsta grupas nodarbību noslēguma.

 

PIETEIKŠANĀS. Aicinām pieteikties, izmantojot interneta vietni www.nesmekesu.lv vai sūtīt pieteikumus uz e-pasta adresi atbalsts.atmesanai@gmail.com, e-pastā norādot sekojošu informāciju – “Vārds, uzvārds, tālr. numurs, – Rīgas grupa”. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar organizatoriem, zvanot uz tālruņa numuru — 26180109.

 

Saistītās tēmas: SmēķēšanaVeselības ministrija

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube