Nedēļas nogalē Latvijas Televīzijā raidījumā “Vides Fakti” rādīts sižets par depozīta sistēmas ieviešanu un šo procesu traucējošajiem apstākļiem Latvijā. Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS) raidījumam pauda, ka šāda sistēma ir ļoti dārga, turklāt neesot skaidrs, kāpēc līdztekus esošai atkritumu pārstrādes sistēmai būtu jārada vēl viena. Raidījuma pārstāvim sarunā ar ministru norādot uz to, ka gan upju, gan grāvju malās, gan arī citur mētājas plastmasas pudeles, Dūklavs sacīja, ka tā nebūt neesot.

Nu, pagaidiet, tā nestāstiet, ka iziesim tūlīt ārā šeit, un parkos viss pilns piemētāts ar PET pudelēm. Mēs varam redzēt pa logu — es paskatos un es neredzu nevienu pudeli.

Šāda Dūklava atbilde tvitera lietotāju vidū nepalika nepamanīta — sociālā tīkla lietotāji aktīvi apspriež un izsmej ministra sacīto, tam veltot arī īpašu mirkļbirku #DūklavsNeredz.

 

Tvitera lietotājs “Nepareizais” dalījies ar raidījuma fragmentu, uzsverot, ka depozīta sistēma nav ieviešama, jo problēma nav acīmredzama.

 

Dūklava izteikumus tvitera lietotājs Džerijs piedāvā izcelt, lietojot jaunu “dienas haštagu”.

 

Pa logu novērojot tukšu pieturu, Armands Onzuls secinājis, ka, sekojot Dūklava loģikai, nav nepieciešams arī sabiedriskais transports.

 

Zemkopības ministrijas nepieciešamību apšauba Jānis Ulme.

 

Apšaubīta tiek arī Dūklava pārstāvētās partijas nepieciešamība.

 

Tvitera lietotāja Debora, paskatoties pa logu, tur neieraudzīja Dūklavu.

 

Tvitera lietotājs un mirkļbirkas autors Džerijs gandarīts ar sasniegto.

 

Kārlis Miksons pieņem, ka ministrs varētu arī raidījumu uzskatīt par neeksistējošu.

 

 

 

 

LETA

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube