Piektdienas saullēktā gaisa temperatūra Latvijā bija +4..+8 grādi, bet vietām pilsētās un daļā Kurzemes nakts gaitā nekļuva vēsāks par +9..+11 grādiem. Zemākā gaisa temperatūra reģistrēta Latgales austrumos, tostarp +3,5 grādi Kārsavas apkaimē, liecina dati no uzņēmuma “Latvijas Valsts ceļi” un Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra.

Naktī vietām sabiezēja migla, plašāko teritoriju tā ieskāva Kurzemē, kur redzamība dažviet saruka līdz 100 metriem. No rīta migla izklīst, daļā Kurzemes apmācies laiks, pārējā valstī spīd saule.

Pūš lēns vējš un ir bezvējš. Gaisa temperatūra paaugstinās, un jau deviņos rītā tā daudzviet sasniegs +18 grādu.

Rīgā gaisa temperatūra saullēktā bija pazeminājusies līdz +6 grādiem vietām piepilsētā un +11..+12 grādiem pilsētas centrālajā un ziemeļu daļā. Laiks saulains, vēja tikpat kā nav.

Maksimālā gaisa temperatūra ceturtdien Latvijā bija +20..+23 grādi, vienīgi Vidzemes piekrastē un Kurzemes rietumu piekrastē +17..+19 grādu.

15.jūnija augstākā gaisa temperatūra Eiropā bija +42 grādi Spānijā. Portugālē un Francijas dienvidos gaiss sakarsa līdz +38 grādiem. Zemākā gaisa temperatūra naktī uz piektdienu aptuveni nulle grādu dažviet ziemeļvalstīs un augstākajos kalnos citviet Eiropā.

Saistītās tēmas:

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube