Rīgā, Spilves ielā 6, plāno veidot metāllūžņu un veco elektrisko iekārtu savākšanas un šķirošanas laukumu, aģentūru LETA informēja Rīgas domē.

SIA “Daro un Co” vēlas izveidot jaunu atkritumu reģenerācijas vietu, kur no fiziskām un juridiskām personām tiks uzpirkti metāllūžņi, elektriskās un elektroniskās iekārtas un akumulatori. Pieņemtie metāllūžņi un atkritumi tiks sašķiroti pa frakcijām atbilstoši to veidam un izmēram, kā arī uzglabāti slēgtā telpā ar betona segumu. Svina akumulatorus īslaicīgi glabās speciālos skābes izturīgos konteineros ar vāku un tie bez apstrādes tiks nodoti bīstamo atkritumu apsaimniekotājam, kurš ir saņēmis attiecīgu atļauju. Lietošanai nederīgos elektriskos un elektroniskos atkritumus plānots pieņemt un īslaicīgi uzglabāt speciālos metāla konteineros, kā arī angārā speciāli iekārtotos plauktos vai uz paletēm.

Vienlaicīgi paredzēts uzglabāt bīstamos atkritumus līdz 0,982 tonnām, bet pārējos atkritumus līdz 45,035 tonnām.

Vieta, kur paredzēts veidot jauno atkritumu savākšanas un apstrādes laukumu, atrodas ražošanas un komercdarbības apbūves teritorijā.

Rīgas domes Mājokļu un vides komitejas deputāti šodien akceptēja Rīgas domes lēmumprojektu par atkritumu savākšanas un šķirošanas laukumu izveidi Spilves ielā 6. Gala lēmumu par atkritumu apsaimniekošanas laukuma izveidi pieņems Rīgas dome.

Saistītās tēmas:

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube