19.aprīlī notika šausminošs notikums, kas vēja ātrumā pāršalca medijus un sociālos tīklus. Gaišā dienas laikā (plkst. 16:20) pie poliklīnikas “VIA UNA”, kas atrodas Rīgā, Katrīnas dambī 10, no autostāvvietas, zaglis nolaupīja automašīnu. It kā šķietami “ikdienišķa parādība” – mašīnas taču nolaupa katru dienu, tomēr šoreiz viss notika patiešām šokējoši.

Auto īpašnieks bija devies uz poliklīniku kopā ar savu bērnu, kamēr mašīnā  gaidīt palika viņa sieva un nedēļu vecs zīdainītis, kurš atradās autosēdeklītī uz mašīnas aizmugurējā sēdekļa. Pēkšņi pie auto pieskrējis kāds vīrietis un piedraudot ar nazi, lika sievietei izkāpt un grasījās to aizbraukt. Acīmredzot, pārgalvīgais zaglis nebija pamanījis, ka mašīnā atrodas arī zīdainītis… Tikai pateicoties tam, ka mašīna bija novietota stāvvietā, tā saucamajā “kabatā” un noziedzniekam, lai to izbrauktu, bija jāpabrauc atpakaļgaitā, šokētā sieviete dažu sekunžu laikā paspēja no aizmugurējā sēdekļa izcelt mazuli. Laupītājs ar nozagto auto aizbrauca Sarkandaugavas virzienā. Automašīnā atradās dažādas svarīgas lietas – bērnu auto sēdeklītis, mūzikas instruments, notis, dokumenti, dzīvokļa atslēgas u.c. mantas.

opel

Cietušie lūdza palīdzību – ziņa strauji izplatījās sociālajos portālos, interneta portālos un pat televīzijā. Saimnieki lūdza pēc palīdzības, lai atrastu nozagto baltās krāsas 2011.izlaiduma gada OPEL ASTRA universāli un tāpat cerēja, ka izdosies atrast arī mašīnā palikušās lietas. Un jau 20.aprīļa vakarā cietušais vīrietis savā Facebook.com lietotāja kontā rakstīja, ka auto ir atradies “sveiks un vesels”, turklāt visas mantas bija savās vietās un kas īpaši pārsteidzoši – zaglis mašīnu bija pametis ar aizdedzē atstātām atslēgām!

Vīrietis savā kontā raksta, ka acīmredzot nolaupītājs nebija rēķinājies ar tādu notikumu gaitu, tāpēc nobijies un mašīnu “neskartu” vienkārši pametis.

Cita starpā, cietusī sieviete vēlāk aicināja būt ļoti uzmanīgiem un vienmēr slēgt automašīnas durvis. Par nožēlu, viņa arī atklāja, ka laupīšanas brīdī viņa saukusi pēc palīdzības – vietā, kur apgrozās patiešām daudz cilvēku, taču neviens uz viņas saucieniem nebija reaģējis…

Īpašnieki ir neizsakāmi priecīgi par atgūto auto, tomēr vēl aizvien atrodas emocionālā pārdzīvojumā un cer uz zagļa notveršanu tuvākajā laikā. Auto īpašnieks pateicas visiem, kas piedalījas auto meklēšanā un aicina citiem būt uzmanīgiem.

Policija informēja, ka ir uzsākts kriminālprocess un izsludināta noziedznieka meklēšana.

 

Saistītās tēmas:

Komentāri 2

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube