komandas bilde
Jānis Ogle
"Sarkanais paklājs" žurnālists

Tikties, runāt ar cilvēkiem un pēc tam to pārvērst stāstos, kas aizrauj! Ir iemesli, kāpēc izvēlējos kļūt par žurnālistu un savu izvēli neesmu nožēlojis. Esmu bijis gan lidmašīnu avāriju vietās, gan sēdējis pie viesnīcas durvīm, kur mitinās Kailija Minoga. Sevi uzskatu par ļoti mērķtiecīgu, jo man ir izdevies realizēt vienu no lielākajiem sapņiem – nointervēt Madonnu! Mediju saturā diemžēl pietrūkst spējas nacionāli palepoties ar savu tautiešu sasniegumiem ārpus dzimtenes. Būt lepnam par kādu, kurš kaut ko ir sasniedzis tikai tāpēc, ka ir mūsējais. Un “Sarkanais paklājs” ir īstā vieta, kur mēs varam lepoties viens ar otru!

komandas bilde
Vita Kalve
Sociālo mēdiju speciāliste

Savu dzīvi nespēju iztēloties bez sociālajiem medijiem. Plašas un pārliecinošas zināšanas par šo vidi, visiem sociālo mediju kanāliem, to iespējām, priekšrocībām, trūkumiem un aktualitātēm fascinē mani ik dienu. Mirklī, kad vēlos atpūsties no digitālās dzīves, veltu sevi mākslai. Tase kafijas ik rītu un esmu gatava uzzināt visu jaunāko un aktuālāko pasaulē. Ar laiku vēlos sajust un “nolasīt” sociālo mediju lietotāju noskaņojumu, lai spētu ielūkoties katra individuālajā pasaulē un spētu dot tādu saturu, kāds uzrunātu.

komandas bilde
Ingrīda Ozoliņa
Boot.lv producente

Neraugoties uz strauju tehnoloģiju ienākšanu mūsu ikdienā, ir svarīgi saglabāt cilvēciskās vērtības. Es ļoti augstu vērtēju tehnoloģiskos sasniegumus, taču uzskatu, ka tie nedrīkst nomākt cilvēku vēlmi pašiem domāt un strādāt.

komandas bilde
Bruno Pērkons
Boot.lv žurnālists

Mūsdienās viss ikdienišķais lēnām kļūs vieds. Ledusskapji, telefoni, pulksteņi un pat mājas ir tikai sākums. Mana interese par jaunajām tehnoloģijām, laikam ejot, aug augumā. Cenšos portāla lasītājiem nodot maksimāli skaidru un saprotamu informāciju par jaunākajām tehnoloģijām un ar to saistītajām tēmām. Labprāt ieguldu laiku un pūles, lai Boot.lv būtu aizraujošs un uzticams avots, kur smelties jaunāko un aktuālāko informāciju par tehnoloģijām. Pārsvarā, cik vien iespējams, objektīvi, taču arī bez subjektīva vērtējuma neiztikt.

youtube icon
Abonēt youtube