Vakar, 9.maijā, Pasaules čempionāta hokeja laikā Twitterī plaši tika apspriesta Krievijas un Latvijas spēle, bet ne jau sports bija galvenais diskusijas objekts. Asu kritiku Latvijas čivinātāju, tai skaitā arī politiķu vidū, izpelnījās Krievijas treneru Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa pie krūts piestiprinātā Georga lenta. Kā zināms, 9.maijs jeb Uzvaras diena ir svētki par godu padomju tautas un sabiedroto uzvarai pār nacistisko Vāciju Lielajā Tēvijas karā. Katru gadu šajā atceres dienā šī notikuma atbalstītāji valkā oranži melnas Georga piespraudes.

Tā, piemēram, Saeimas deputāts no Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – TB/LNNK Jānis Dombravs savā Twitter kontā izteicās par bijušajiem Latvijas treneriem:

Eiropas Parlamenta deputāts Artis Pabriks arī izteica viedokli saviem sekotājiem par to, ka Krievijas treneris, kurš reiz trenēja Latvijas hokeja izlasi, pie savas krūts ir piespraudis šo lentu:

Daži sekotāji atbalstīja Pabrika neapmierinātību un komentēja: “Žēl Vītoliņa… kādreiz mēs abi ar dēlu bijām viņa fani”.

Kāds cits sekotājs atkal nepiekrita Pabrika viedoklim, norādot, ka tam visam neesot saistības ar naudu, bet gan ar Krievijas sportu: “Kāda nauda. Tur ir laba sporta bāze, fizioterapeiti, sportisti un labs ledus… Nauda nav tas gadījums”.

Kā jau zināms, Krievijas nacionālās hokeja izlases galvenais treneris ir Oļegs Znaroks, kurš reiz vadīja Latvijas hokeja komandu.

Saistītās tēmas:

Komentāri 3

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube