Jau šovasar rīdziniecēm būs iespēja tērpties kā īstām parīzietēm, jo, aizvien paplašinot piedāvājumu, tirdzniecības centrā Spice jau 21.maijā tiks atvērts Baltijā pirmais slavenā franču apakšveļas zīmola Chantelle veikals. Šis zīmols ir pazīstams vairāk nekā 50 pasaules valstīs un izceļas ar izsmalcinātību, eleganci un plašu modeļu klāstu visu izmēru valkātājām.

Francijas uzņēmums Chantelle apakšveļu ražo jau 140 gadus, un sieviešu vidū ir ļoti iecienīts zīmols. Tik ļoti, ka tiek uzskatīts par īstas parīzieties stila simbolu. Panākumu pamatā ir gan apakšveļai francūžiem raksturīgā izsmalcinātība, kas balstās uz nezūdošām vērtībām – šiku, eleganci un labu gaumi, gan fakts, ka lielas daļas produkcijas ražošana, sākot no dizaina izstrādes līdz iepakošanai, notiek tieši Francijā un nekur citur. Pirmais šī zīmola veikals Baltijā tiks atvērts tieši Rīgā – tirdzniecības centrā Spice. Veikals būs iekārtots atbilstoši Francijā izstrādātajam dizaina projektam Chantelle I lingerie brands since 1876, un tajā būs pieejami arī citu Groupe Chantelle zīmolu, tostarp Passionata, Chantal Thomass un Femilet, produkcija.

Chantelle zīmols tāpat ir izpelnījies īpašu atzinību ar ideāli pieguļošiem un balstošiem krūšturiem, un to materiālu izvēli. Kompāniju visā pasaulē slavē arī par to, ka tā neatstāj novārtā lielo izmēru īpašnieces, piedāvājot plašu apakļsveļas un peldkostīmu modeļu klāstu.

chantelle2

 

Saistītās tēmas:

Komentāri 6

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube