Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā no ceturtdienas līdz sestdienai, 21.maijam, norisināsies Rīgas dienas. Pasākumu ietvaros Baltkrievijas galvaspilsētu apmeklēs arī RD priekšsēdētājs Nils Ušakovs un RD delegācija. Rīgas dienās Minskā tiks atklāta izstāde “Rīgas jūgendstils. Arhitektūra un māksla”, iedzīvotājus ar priekšnesumiem priecēs latviešu mūziķi, kā arī būs iespēja iegādāties Latvijā ražotus izstrādājumus.

Ušakovs vizītes laikā tiksies ar Minskas pilsētas deputātu padomes priekšsēdētāju Vasiliju Panasjuku (Василий Панасюк), Baltkrievijas darba un sociālās aizsardzības ministri Mariannu Šetkinu (Марианна Щеткина) un Baltkrievijas  transporta un komunikāciju lietu ministru, Baltkrievijas-Latvijas starpvaldību ekonomiskās un zinātniski tehniskās sadarbības komisijas līdzpriekšsēdētāju Anatoliju Sivakovu (Анатолий Сиваков).

Paredzēts, ka Rīgas dienās Minskā tiks atklāta izstāde “Rīgas jūgendstils. Arhitektūra un māksla”. Minskas iedzīvotājus koncertos priecēs Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skolas zēnu koris un solists Daumants Kalniņš, kā arī džeza kvintets Māra Briežkalna vadībā, dziedātāji Intars Busulis un Kristīne Prauliņa.

Savukārt sporta līdzjutēji būs aicināti apmeklēt jauniešu hokeju skolas “Rīga” un Minskas “Jaunība” draudzības spēli hokejā.

Piektdien RD priekšsēdētājs Minskas tirgū “Komarovskoje” atklās “Rīgas stūrīti” (“Рижский куток”). Tajā varēs iegādāties Latvijā ražotas pārtikas preces – “Laimas” konfektes un tortes, “RGK” gaļas un “Lībavas” zivju izstrādājumus, “Smiltenes piena” produktus, “Latvijas balzāma” produkciju, “ASalona” suvenīrus, dažādus keramikas traukus.

Līgums par abu galvaspilsētu sadarbību noslēgts jau 1999.gadā.

Informācija: BNS

Saistītās tēmas:

Komentāri 2

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube