Pēc mecenātu Borisa un Ināras Teterevu ierosmes fonds ir iedibinājis apbalvojumu – Goda zīmi, un pirmo apbalvojumu saņēmusi Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta.

Zīmi piešķir organizācijai vai personībai par īpašiem nopelniem labdarības un brīvprātīgā darba veicināšanā. Goda zīme ir medaljons 35 mm diametrā, kuru veido apzeltīta sudraba ietvars ar tumši zilu lazurītu centrā. Tajā iegravēta zeltīta stilizēta fonda grafiskā zīme, kas akcentē sadarbības krustpunktu nozīmi panākumu gūšanā.

“Ziedot.lv” tapis pirms 12 gadiem ar mērķi kļūt par tiltu, kur satiekas tie, kuriem vajadzīga palīdzība, un tie, kuri vēlas palīdzēt.  Labdarības portālā ir iespējams ziedot dažādiem mērķiem.

2010.gadā mecenāti Boriss un Ināra Teterevi nodibināja ģimenes labdarības fondu, lai atbalstītu sabiedrībai noderīgas iniciatīvas un veicinātu kultūras, mākslas un izglītības attīstību Latvijā un pasaulē. Fonda atbalstītie labdarības projektu rezultāti aptver simtiem tūkstošu iedzīvotāju Latvijā un iedzīvotājus 10 valstīs ārpus Latvijas teju visos kontinentos.

Avots:BNS

 

Saistītās tēmas:

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube