Fantastika vai mistifikācija? Šis cilvēks nodzīvoja līdz 265 gadiem.

Tās nav nekādas muļķības. Zinātnieki un žurnālisti ilgus gadus ir pētījuši šo stāstu. New York Times laikrakstā, kas tika publicēts 1930.gadā vēstīts par to, kā universitātes profesors Čengdu Vu Čung-cze uzskrēja 1827.gada dokumentiem, kas pierāda un  apraksta kā vīrieti vārdā Lī Ciņjunu apsveic 150 gadadienā, kā arī 1877.gada dokumentos tika atrasti apstiprinājumi par  viņa 200 gada jubilejas svinēšanu.

10 gadu vecumā, kad Lī kāds pastāstīja par to, ka ārstnieciskie augi spēj pagarināt cilvēka dzīves gadus, puisi sāka detalizēti pētīt un vākt tos kalnu augstumā. Gandrīz 40 gadus viņš pieturējās zāļu diētai.

1749.gadā, kad viņam bija 71 gads, Lī iestājās Ķīnas armijā, kur pasniedza cīņas mākslu. Mūža garumā vīrietis paguva apprecēties 23 reizes un kļūt par tēvu vairāk nekā 200 bērniem.

Daudzu gadu garumā Lī krāja un pārdeva dažādas ārstnieciskās zāles, kuras arī lietoja ikdienas uzturā uzdzerot tām rīsu vīnu.

Kad Lī vaicāja, kāds tad ir viņa ilggadības noslēpums viņš atbildēja: ” Turat sirdi klusumā, sēžat kā bruņurupucis, ejat mundri kā balodis un guļat kā sargsuns.”

Lī apgalvoja, ka pats galvenais noslēpums ir iekšējā harmonija un pareizas elpošanas nodarbības.

Saistītās tēmas:

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube