Šodien, 1.jūnijā, jau otro gadu Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pagalmā notika dārza svētki, lai atzīmētu Starptautisko bērnu aizsardzības dienu, kā arī, lai atklātu jaunizveidoto bērnu laukumu. Par svētku atmosfēru rūpējās pasākuma vadītāji – Baiba Sipeniece – Gavare un Jānis Romanovskis.

Pasākumā darbojās dažādas atrakcijas, darbnīcas, degustācijas stendi no sadarbības partneriem – dažādām ēdināšanas iestādēm.

Pasākumā ciemojās arī sportisti. Dārza svētkos bija iespējams sastapt Dinamo Rīga hokejistus Krišjāni Rēdlihu, Miku Indraši, Kasparu Saulieti un Artūru Kuldu. TTT Rīga basketbolistes atklāja jauno spēļu laukumu ar svinīgu metienu basketbola grozā.

Atklāšanā uzrunas teica Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa, Valsts prezidenta kundze Iveta Vējone, Maxima Latvia komercdirektors Viktors Troicins, kā arī Bērnu klīniskas universitātes slimnīcas valdes locekle Anda Čakša.

Par pašu pasākuma Iveta Vējone sacīja: “Šodien jūs, bērnus, visi mīlēs vairāk, bet tas ir jādara arī ikdienā, nevis tikai vienreiz gadā. Man ir liels prieks, ka šis pasākums notiek jau otro gadu, un ceru, ka šī turpmāk būs ilggadīga tradīcija mums visiem”.

Dārza svētkus organizēja Bērnu slimnīcas fonds kopā ar Vecāku mājas patronu Maxima Latvia.

Saistītās tēmas:

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube