Biļešu iepriekšpārdošana uz Dailes teātra jaunās sezonas izrādēm septembrī un oktobrī sāksies ceturtdien, 2.jūnijā, aģentūru BNS informēja teātrī.

Režisors Dž.Dž.Džilindžers Lielajā zālē iestudēs Robēra Tomā kriminālo komēdiju “8 mīlošas sievietes”. Pirmizrāde paredzēta 21.septembrī.

Kādā mājā, kas nošķirta no apkārtējās pasaules, ir sapulcējušās 8 sievietes. Tik daudz atšķirīgu sieviešu vienā vietā – tas pats par sevi jau rosina uz nepatikšanām. Viņas ir skaistas, kaislīgas, gudras un bīstamas. Katrai ir savs noslēpums, katrai savs skelets skapī. Un, kad ģimenes tēvs un apgādnieks tiek atrasts miris savā gultā ar nazi mugurā, šie skeleti sāk birt laukā no skapjiem. Katrai no viņām ir savs rūpīgi slēpts motīvs. Katra no viņām kļūst par aizdomās turamo. Neviena no viņām nav vainīga, bet vienai tomēr ir jābūt vainīgai.

Lomas jauniestudējumā atveidos Rēzija Kalniņa, Lilita Ozoliņa, Vita Vārpiņa, Indra Briķe, Kristīne Nevarauska, Ilze Ķuzule-Skrastiņa, Dārta Daneviča un Lelde Dreimane.

Ar jauniestudējumu “Mīļākais” Dailes teātrī atgriezīsies režisors un dramaturgs Genādijs Ostrovskis, kurš 2014.gadā šeit iestudēja melodramatisko komēdiju “Divi kapteiņi”. Psiholoģiskās drāmas “Mīļākais” pirmizrāde plānota 18.septembrī Mazajā zālē.

Čeriševs ir profesors, lingvists. Vārdos viņš var izskaidrot visu pasauli. Taču viņš nav iedomājies, ka arī cilvēka dzīvei var būt apslēpta nozīme – tāpat kā vārdiem. Ka ilgus gadus viņam līdzās ir pastāvējusi vēl otra – cita, nezināma realitāte.

Dailes teātra jauniestudējumā lomās būs Intars Rešetins, Juris Žagars, Marija Daņiluka, Agnese Zeltiņa, Dainis Gaidelis, Mirdza Martinsone, Akvelīna Līvmane, Aija Dzērve, Anete Krasovska un Aldis Siliņš.

Informācija : BNS

Saistītās tēmas:

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube