No 3.jūnija līdz 5.jūnijam Salacgrīvas novada Liepupē notiks akustiskās mūzikas festivāls “Sudraba kaija”, informēja festivāla rīkotājs Andris Zunde.

Šogad festivāls svinēs savu piecu gadu jubileju. Festivāls 3.jūnijā tiks atklāts ar akustisko grupu konkursu Liepupes tautas namā. Noslēgumā klausītājus priecēs mutes harmoniku ansamblis “Piccolo Harmonica” no Pērnavas.

20160428-SudrabaKaija

4.jūnijā jau no plkst.11 notiks seno akustisko mūzikas instrumentu meistarklases un akustiskie koncerti Liepupes pilskalnā.

Savukārt uz pilskalna skatuves līdzās vietējiem mūzikas kolektīviem uzstāsies tubu kvartets “Magic 4”, “Hāgenskalna muzikanti”, “Putni, igauņu “Piccolo Folk” un citi.

5.jūnijā notiks festivāla noslēguma koncerts Liepupes baznīcā, kuru ieskandinās ērģelniece Kristīne Adamaite, ar akustisko programmu koncertu turpinās Normunds Ķietis un Inita Āboliņa, bet festivālu noslēgs projekts “Da Capo”.

Festivālu “Sudraba kaija” sadarbībā ar Latvijas Nacionālo kultūras centru rīko Salacgrīvas novada dome un Liepupes pagasta tautas nams. Vairāk informācijas pieejama mājaslapā “www.sudrabakaija.lv”

Sudrabkaija ir liela auguma kaiju dzimtas jūrasputns. Tā ir viena no populārākajām un labāk zināmajām kaijām Eiropā un Latvijā.

Informācija : BNS

Publicitātes bildes

Saistītās tēmas:

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube