30 gadus vecajam britam Danielam Villeram, kurš strādā par menedžeri uzņēmumā Toshiba, izdevās novājēt par 50 kilogramiem un uzsākt fitnesa modeļa karjeru. Villers intervijā žurnālistiem teicis, ka nekad iepriekš dzīvē nav bijis slaids. Viņš esot svēris ap 150 kg un līdz noteiktam laika posmam pat esot juties savā ķermenī komfortabli.

 

Daniels atzinies, ka pie šāda “izmēra” viņu noveda kāre uz ēdienu. Vienkāršiem vārdiem runājot, Villers neesot sev neko liedzis, ja vien kaut ko esot kārojies. Taču vēlāk, kad viņš bija 22 gadus vecs, domas pašam par savu izskatu tomēr mainījās. Jaunais vīrietis nolēma nevis vienkārši novājēt un labi izskatīties, bet nokļūt uz žurnāla Men’s Fitness vāka. Trīs gadu laikā, sportojot un ievērojot pareiza uztura principus, Daniels ir ne tikai ticis vaļā no liekajiem kilogramiem, bet arī uzaudzējis muskuļu masu un ticis pie apskaužama auguma aprisēm.

Sasniedzis labu formu, Daniels sāka piedalīties dažādos fitnesa konkursos un galu galā nokļuva arī uz žurnāla vāka.

“Es vienmēr esmu bijis apaļīgs bērns. 14 gadu vecumā man bija saspringtas attiecības ar manu mammu. Es daudz ēdu, “apēdu” problēmas un 19 gadu vecumā jau biju īsts resnītis. Reiz es aizgāju no mājām un uz ielas pavadīju aptuveni divas nedēļas. Toreiz es dzīvoju savā mašīnā un reizēm nakšņoju pie saviem draugiem. Es ēdu visu, kas man gadījās “ceļā”. Kad es sāku svērt vairāk par 150 kilogramiem, sapratu, ka ir pienācis laiks, kad kaut kas ir jāmaina. Tiesa, līdz mērķtiecīgām darbībām es nonācu vēlāk. Toreiz jutos nelaimīgs, neveselīgs un negribēju dzīvot”, – stāstīja Villers.

Kā saka jaunais cilvēks, daudzi viņam teica, ka novājēt ir ļoti grūti. Tiesa, pašam Villeram tas par problēmu nekļuva.

Pirmais solis ceļā uz jauno dzīvi bija sava uztura pārskatīšana. Daniels atteicās no fast food un sāka skaitīt kalorijas. Agrāk apēst milzīgu picu, divas paciņas čipšu un uzdzert tam visam pa virsu Coca- Cola bija viņa norma. Šodien šādas “vakariņas” viņam ir absolūti nepieņemamas.

“Sākumā es pārgāju uz pastu ar vistu un sāku ēst olas. Es patiešām iemīlēju pastu. Es pievērsos arī sporta nodarbībām un jau pēc diviem mēnešiem redzēju rezultātus. Sāku skriet un divreiz nedēļā apmeklēt sporta zāli. Bet pēc tam ar sportu aizrāvos tik ļoti, ka sāku iet uz zāli katru dienu, bet reizēm arī divreiz dienā. Toreiz arī sapratu, ka šī nav izeja – reizēm man no noguruma gribējās nomirt. Es apzinājos, ka daudz ko daru nepareizi. Pēcāk sakārtoju treniņu grafiku, kas bija man komfortabls. 2012.gadā viss mainījās. Es sasniedzu 80 kg svaru. Lai to izdarītu, man bija nepieciešama dzelžaina disciplīna, pareizs uzturs un treniņi. Es varēju piepildīt savu sapni – man piedāvāja fotografēties uz žurnāla Men’s Fitness Magazine UK vāka. Patiesībā es līdz pat šim brīdim nespēju noticēt, ka sasniedzu šo mērķi. Ar savu piemēru gribu parādīt citiem, ka dzīvē nav nesasniedzamu mērķu. Pats svarīgākais, ka es jūtos vesels, pārliecināts par sevi, aktīvs un laimīgs. Man ir daudz enerģijas. Lieko kilogramu zaudēšana manu dzīvi ir patiešām izmainījusi, man ir pat mainījies pat raksturs. Tagad es palīdzu visiem, kas tāpat vēlas mainīt savu dzīvi”, – pastāstīja Daniels.

 

resns1

 

resns3

 

resns6

 

resns4

 

resns5

 

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

Saistītās tēmas:

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube