Patruļpolicisti Juglā notvēruši kādu desmit reizes tiesātu jaunieti, kurš iekļuvis skolā un tur nozadzis televizoru,  informēja Valsts policijā.

Trešdien, 8.jūnijā, likumsargi saņēma informāciju par zādzību no kādas skolas Juglā. Ļaundaris bija iekļuvis skolas otrajā stāvā un tur kādā kabinetā noskrūvējis pie sienas piestiprinātu, nelielu televizoru, pabāzis to zem džempera un devies projām. Aizdomīgo jaunieti, kurš kaut ko slēpj zem apģērba, pamanījuši cilvēki, kuri tobrīd atradās skolā. Jaunietis ticis uzrunāts, taču saprotot, ka ir pieķerts, meties bēgt. Ļaundaris televizoru nometis uz ielas un aizskrējis, savukārt liecinieki izsaukuši policiju.

Notikuma vietā ieradās likumsargi, kas noskaidroja aizdomās turamā jaunieša pazīmes, kā arī to, ka viņš, iespējams, pēcāk iekāpis taksometrā. Likumsargi, apsekojot apkārtni, Lilastes ielā pamanīja taksometru, kura pakalpojumus ļaundaris patiešām bija izmantojis. Patruļpolicisti aizturēja 1995.gadā dzimušo jaunieti, kurš jau iepriekš desmit reizes tiesāts par mantiska rakstura noziegumiem un tikai janvārī atbrīvots no ieslodzījuma vietas.

Aizturētais jaunietis paskaidroja, ka noskrūvējis no sienas televizoru, kurš pēc tam viņam uzkritis virsū, taču nespēja paskaidrot zādzības motīvus.

Nozagtais televizors tika atgūts, savukārt pret aizturēto ir sākts kriminālprocess par zādzību, iekļūstot telpā. Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Informācija : BNS

Publicitātes bilde

Saistītās tēmas:

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube