Tā kā piektdien lielākajā daļā skolu tiks svinēti 9.klašu izlaidumi, pašvaldības policisti Rīgā pastiprināti uzraudzīs izklaides vietas un skolu apkārtnes,  informēja Rīgas Pašvaldības policijas (RPP) pārstāvis Toms Sadovskis.

“Piektdien visā Latvijā lielākajā daļā skolu tiek svinēti 9.klašu izlaidumi. Ņemot vērā to, ka 9.klašu absolventi vēl nav sasnieguši pilngadību, Rīgas pašvaldības policija strādās pēc īpaša plāna, lai novērstu iespējamos likuma pārkāpumus. Uzraudzītas tiks gan izklaides vietas, gan skolu apkārtnes,” norāda Sadovskis.

Kārtības sargi ir gan noskaidrojuši skolas, kurās šodien notiek 9.klašu izlaidumi, gan arī noskaidrojusi iespējamās jauniešu svinību vietas. Tāpat patrulēšanas maršrutos iekļautas populārākās jauniešu pulcēšanās vietas, un policijas darbinieki sekos līdzi notikumiem vecpilsētā.

Policija aicina jauniešus svinēt atbildīgi – nelietot alkoholu un tabakas izstrādājumus, kā arī ievērot vispārpieņemtās uzvedības normas. Tāpat policija aicina veikalniekus nepārdot nepilngadīgajiem alkoholu un cigaretes, bet pieaugušos – neiegādāties akcizētās preces nolūkā tās nodot nepilngadīgajiem.

Informācija : BNS

Publicitātes bilde

Saistītās tēmas:

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube