Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcā (RAKUS) patlaban ir ieradušies Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieki, apstiprināja slimnīcas preses sekretāre Inguna Potetinova.

“Man par to nav zināms nekas sīkāk, tikai varu apstiprināt, ka KNAB darbinieki ir ieradušies slimnīcā,” sacīja Potetinova.

KNAB izvērtē informāciju par veselības ministru Gunti Belēviču (ZZS), izskanot aizdomām par pieeju veselības aprūpes pakalpojumiem bez rindas.

BNS jau vēstīja, ka RAKUS piektdien sasaukta valdes ārkārtas sēde. No galvenā ārsta amata pienākuma pildīšanas uz izmeklēšanas laiku atstādināts Latvijas Onkoloģijas centra galvenais ārsts Viesturs Krūmiņš.

Vēstīts arī, ka Belēvičs iesniedzis premjerministram Kučinskim demisijas rakstu.

Kučinskis jau ir sagatavojis rīkojumu par Belēviča atbrīvošanu. Šādi viņš rīkojies, jo Belēvičs ceturtdien atzinies melos. Pēc Kučinska norādītā, esot bijis pamats vērsties Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā, jo tas esot devis signālu Belēvičam, ka patiesība tiks uzzināta. Par iespējamo Belēviča darbību Saeimā Kučinskis norādīja, ka tas jāizlemj viņam pašam, taču, viņaprāt, Belēviča politiskā karjera ir beigusies.

Jau ziņots, ka “Latvijas Avīze” sākotnēji rakstīja, ka Belēvičs iespējams bez rindas saņēmis pakalpojumus Latvijas Onkoloģijas centrā, bet piektdien avīze vēsta, ka patiesībai, iespējams, neatbilst ministra teiktais, ka viņš kopš 2004.gada nav izmantojis valsts apmaksātus veselības aprūpes pakalpojumus.

Kučinska valdība tika apstiprināja 2016.gada 11.februārī.

Informācija  : BNS

 

Saistītās tēmas:

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube