Pavisam nesen pasauli pāršalca šausmas, kad kādā Orlando klubā notika apšaude, kurā nogalināti 50 cilvēki un apmēram tikpat ievainoti. Plašu ievērību pasaulē ieguva kāda publicēta sms sarakste, kur kāds puisis bija paslēpies kluba tualetē un rakstīja mammai, ka notiek apšaude un viņam draud nāve.

Puiša māte atklājusi šausminošo saraksti ar dēlu, kurš bija viens no ķīlniekiem sestdienas naktī naktsklubā Orlando. Šis slaktiņš ir iegājis ASV vēsturē un 30 gadus vecais Edijs ir viens no 50 nogalinātajiem nežēlīgajā apšaudē. 2:06 pa nakti Mina, dēla māte, saņēma īsziņu ar tekstu: “Mammu, es tevi mīlu”, kurai pēc tam sekoja “Viņi šauj klubā”.

Ilgi pēc apšaudes beigām Mina vēl joprojām nesaņēma nekādas ziņas no dēla. Viņa un ģimenes locekļi pulcējās pie viesnīcas, kas bija kļuvusi par jaunumu saņemšanas punktu tuvākajiem cilvēkiem. “Viņa vārds tā arī vēl netika nosaukts un tas bija šausminoši… Man bija ļoti slikta sajūta”, teica māte.

Tikai pēc vairākām stundām policija apstiprināja, ka Edijs ir nogalināts. Pavisam nesen tika paziņoti vēl 15 cilvēku vārdi, kas gājuši bojā apšaudē, un mēs izsakām visdziļāko līdzjūtību visiem nogalināto tuviniekiem.

Saistītās tēmas:

Komentāri 101

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube