Portāla Ritakafija.lv redakcijā nonāca kāda autovadītāja uzņemta fotogrāfija, kurā redzama CSDD eksaminācijas automašīna, bet uz tās nav “mācību auto” atpazīšanas zīmes. Lasītājs mums jautāja, vai tas ir pieļaujams, ka satiksmē piedalās mācību automašīna bez atpazīšanās zīmēm un cik pieļaujami tas ir attiecībā pret pārējiem ceļu satiksmes dalībniekiem?

auto_lasitaja

Autovadītāja iesūtītais foto

 

Šo jautājumu uzdevām Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) sabiedrisko attiecību speciālistam Rolandam Rumbam un TV raidījuma “Zebra” vadītājam un žurnālistam Paulam Timrotam.  Ko mēs uzzinājām?

“CSDD eksāmena auto nenotiek apmācības process, tāpēc tas nav pielīdzināms mācību auto un tam nav jābūt mācību auto pazīšanās zīmēm”, – skaidroja CSDD sabiedrisko attiecību speciālists.

Savukārt žurnālista Paula Timrota viedoklis bija šāds: “Ar šo auto, manuprāt, ir noticis pārpratums. Tā nav mašīna, ar kuru māca braukšanu, ar šādiem auto liek eksāmenu! Tā kā eksāmens ir kā brauciens reālajā dzīvē, tad nekādas mācību mašīnas zīmes nav vajadzīgas. Pavisam cilvēcīgi – tas kurš pie stūres tajā brīdī nemācās, viņš rāda, kā prot braukt. Protams labi, ka ļaudis ir modri fotogrāfē un uzdod jautājums, bet šoreiz bez kreņķiem”.

 

 

Saistītās tēmas:

Komentāri 1

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube