Saeima ceturtdienas plenārsēdē lems par deputāta mandāta piešķiršanu ZZS valdes loceklim Askoldam Kļaviņam, liecina parlamenta darba kārtība.

Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija trešdien atbalstīja Kļaviņa iespējamo kļūšanu par parlamenta deputātu. Kļaviņš par Saeimas deputātu kļūtu mandātu nolikušā deputāta Gunta Belēviča vietā.

Līdz ar Belēviča aiziešanu no parlamenta, “cieto” mandātu saņēmis Valdis Kalnozols (ZZS). Savukārt Kļaviņš saņems “mīksto” mandātu jeb mandātu uz ministru prezidenta Māra Kučinska (ZZS) ministru prezidenta amata pildīšanas laiku.

Kļaviņš iepriekš aģentūrai BNS apstiprināja savu gatavību ieņemt vietu Saeimā, uzsverot, ka viņš “darītu to, ko frakcija liktu” un viņam pašlaik neesot īpašu prioritāšu.

Politiķis patlaban ieņem RD Vides pārvaldes priekšnieka amatu, un Saeimas deputāta mandāta pieņemšana nozīmētu, ka viņam tas ir jāpamet. RD aģentūru BNS informēja, ka pagaidām ir vēl pāragri skaidrot, kurš ieņems Kļaviņa vietu, tomēr tā nepaliks tukša,.

Kļaviņš ir otrais Saeimā neiekļuvušais deputāta kandidāts ZZS Rīgas vēlēšanu apgabalā aiz parlamentārieša Valda Kalnozola, kuram deputāta mandāts piešķirts saistībā ar Kučinska darbību premjera amatā. 12. Saeimas vēlēšanās Kļaviņš saņēma 979 “plusus” un 1285 svītrojumus.

Jau ziņots, ka demisionējušais veselības ministrs Belēvičs pirmdien nolika Saeimas deputāta mandātu.

Informācija : BNS

Publicitātes foto

Saistītās tēmas:

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube