Aizvadītās diennakts laikā Latvijas teritorijā reģistrēti 15 ugunsgrēki, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) aplēses.

Ugunsgrēkos cietuši trīs cilvēki. Viņi ugunsgrēkos bija saindējušies ar dūmiem.

Ceturtdien plkst.14.36 VUGD saņēma izsaukumu uz Aronsona ielu Krāslavā, kur dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka četrstāvu dzīvojamās mājas pirmā stāva dzīvoklī bija piededzis bez uzraudzības atstāts ēdiens 0,2 kvadrātmetru platībā. No piedūmotajām telpām tika izglābta apmēram 50 gadus vecu sieviete, kura bija saindējusies ar dūmiem un tika hospitalizēta. Plkst.15.06 ugunsgrēks tika likvidēts.

Savukārt plkst.18.48 tika saņemts izsaukums uz Rundāles novada Viesturu pagastu, kur dega katlumāja. Ugunsdzēsējiem ierodoties tika konstatēts, ka vienstāvu katlumāja deg 50 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēkā cieta apmēram 40 gadus vecs vīrietis, kurš bija saindējies ar degšanas produktiem. Plkst.20.31 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī plkst.23.01 ugunsdzēsēji steidzās uz Klaipēdas ielu Liepājā, kur ugunsgrēks bija izcēlies vienstāvu neapsaimniekotā ēkā. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka ēkā 0,5 kvadrātmetru platībā deg atkritumi. Ugunsdzēsēji glābēji no piedūmotās ēkas izglāba apmēra 44 gadus vecu vīrieti, kur bija saindējies ar dūmiem. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst.23.18.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, zaru kaudze, dīvāns, vieglā automašīna, neapsaimniekota ēka, sodrēji ēkas dūmvadā un divos gadījumos bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Tāpat aizvadītās diennakts VUGD piedalījies 17 glābšanas darbos. Vienā no gadījumiem glābēji devās palīgā kādam bērnam, kam Garkalnes novada Sužos bija iesprūdusi kāja velosipēda detaļā. VUGD darbinieki pārzāģēja velosipēda detaļu, atbrīvoja bērna kāju un nodeva viņu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Diennakts laikā VUGD reaģējis uz 36 izsaukumu, no kuriem četri bija maldinoši.

Informācija : BNS

Publicitātes foto

Saistītās tēmas:

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube