Aizvadītajā diennaktī Kurzemē kādas kopīgas iedzeršanas laikā suns sakodis trīs cilvēkus,  informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola .

Izceļoties konflikta situācijai, suns bija aizstāvējis savu saimnieci. 30 gadus vecs vīrietis guva kostas, plēstas brūces abos apakšdelmos, kā arī auss rajonā, savukārt 63 vīrietis guva brūces sejā un auss rajonā. Arī suņa saimniece, 34 gadus veca sieviete, iesaistoties incidentā, guvusi dažādās plēstas, kostas brūces rokā. Mediķi viņu nogādājuši pie speciālistiem Rīgā.

Vidzemē suņa kodumu apakšstilbā guvusi 68 gadus veca sieviete. Viņa bija mežā lasījusi zemenes un iemaldījusies svešā pagalmā.

Kurzemē mediķu palīdzība bija nepieciešama kādam 47 gadus vecam vīrietim , kuru sakoda čūska. Viņš alkohola reibumā bija mēģinājis čūsku satvert, lai to aiznestu.

Mediķi palīdzējuši arī 30 gadus vecam vīrietim Latgalē, kuru bija sakodušas bites. Viņš bija nesis stropu ar bitēm un apgāzies, kā rezultātā guva aptuveni 20 bišu dzēlienus.

Vēl Zemgalē kāds 48 gadus vecs vīrietis uzrāvis uz kājas pļaujmašīnu, gūstot pēdas traumu un brūces pirkstos.

Savukārt, lēkājot pa batutu, Kurzemē 10 gadus veca meitene atsitusies pret cita bērna ceļgalu. Mediķiem bijušas aizdomas par galvas smadzeņu satricinājumu.

Kopumā aizvadītās diennakts laikā NMPD reaģēja uz 1179 izsaukumiem, no kuriem 236 bija saistīti ar traumām.

Informācija : BNS

Publicitātes foto

Saistītās tēmas:

Komentāri 3

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube