Ogrē par slepkavības mēģinājumu, ar cirvi uzbrūkot kādai sievietei, aizturēta 51 gadu veca sieviete,  informēja Valsts policijā.

Naktī no sestdienas uz svētdienu likumsargi saņēma izsaukumu uz Ogri, Mālkalnes prospektu, kur kāda sieviete citai sievietei nodarījusi miesas bojājumus.

Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidroja, ka trīs sievietes gājušas gar sev pazīstama vīrieša māju un pamanījušas, ka logā deg gaisma. Iereibušās sievietes sākušas vīrieti saukt ārā, taču pa logu izliekusies viņa dzīvesbiedre. Pēc asas vārdu apmaiņas dzīvokļa iemītniece izskrējusi laukā ar cirvi. Divas no sievietēm paskrējušas malā, savukārt vīrieša agresīvā dzīvesbiedre trešajai sievietei ar cirvi iesitusi pa galvu.

Cietušās sievietes draudzenes izsaukušas policiju, kā arī mediķus. Cietusī tika nogādāta slimnīcā, bet likumsargi notikuma vietā aizturēja 1965.gadā dzimušu sievieti, kura jau iepriekš tikusi tiesāta par smagu miesas bojājumu nodarīšanu.

Aizturētā atzina savu vainu noziegumā. Pret viņu ir sākts kriminālprocess par slepkavības mēģinājumu. Par šādu noziegumu var draudēt mūža ieslodzījums vai brīvības atņemšana uz laiku no pieciem līdz divdesmit gadiem un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.

Informācija : BNS

Publicitātes foto

Saistītās tēmas:

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube