Rīgas domes Mājokļu un vides komiteja ceturtdien apstiprināja Rīgas pašvaldības ūdensapgādes uzņēmuma “Rīgas ūdens” ieceri piesaistīt Eiropas Savienības (ES) fondu līdzekļus, lai nodrošinātu ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas pieslēgšanas iespējas Imantas ziemeļrietumu daļā, Berģu dienvidu daļā (Rīgas administratīvajā teritorijā) un Beberbeķos, aģentūru BNS informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas pārstāve Dzintra Āboliņa.

Viņa pavēstīja, ka “Rīgas ūdens” gatavo projekta pieteikumu “Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Rīgā, V kārta”, kuru plānots līdzfinansēt no ES Kohēzijas fonda 2014. līdz 2020.gada plānošanas periodā pieejamajiem līdzekļiem, kas paredzēti ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas pakalpojumu nodrošināšanai.

Vienlaikus Āboliņa norādīja, ka sākotnējās aplēses liecina, ka projekta kopējais finansējums varētu būt apmēram 20,7 miljoni eiro bez pievienotās vērtības nodokļa, tostarp ES Kohēzijas fonda līdzfinansējums gandrīz 10 miljoni eiro, bet otru daļu finansējuma ieguldītu “Rīgas ūdens”.

“Rīgas ūdens” uzdevums ir dzeramā ūdens piegāde Rīgas iedzīvotājiem, uzņēmumiem, iestādēm un organizācijām, kā arī to radīto notekūdeņu attīrīšana. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Rīgas dome.

Informācija:BNS

Publicitātes foto

Saistītās tēmas:

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube