Līdz festivālam Laima Vaikule. Jūrmala. Rendez-Vous sākumam palikusi tikai viena diena un šodien tam par godu Jūrmalas restorānā Light House norisinājās preses konference, kurā piedalījās Laima Vaikule ar draugiem – dziedātāju Mariju Naumovu, Hiblu Gerzmavu, Intaru Busuli, orgkomitejas priekšsēdētāju Aleksandru Šenkmani un Rietumu bankas  pārstāvi un priekšsēdētāju Aleksandru Gafinsu.

Vakar Jūrmalā iebrauca smagās automašīnas ar 60 tonnām speciālās tehnikas, kas tiks uzstādītas Dzintaru koncertzāles skatuvē, pēc organizatoru vārdiem, šāda veida tehnika Dzintaru koncertzāle vēl nekad nav bijusi un tā tika vesta no dažādām valstīm, lai koncerta kvalitāte būtu maksimāli augsta. Festivāls vēlas sniegt patiesi spilgtas un neaizmirstamas sajūtas katram koncerta apmeklētājam un TV  skatītājam gan Latvijas robežās, gan aiz tām – kopumā paredzēts, ka translāciju skatīsies ap 100 miljoniem skatītāju.

Laima Vaikule saka, ka pirmajā dienā negarantē labas kvalitātes skaņu, jo visi tehniskie darbi tiks veikti šīs nakts garumā un ar lielu uztraukumu cer pagūt neiespējamo –  nenolaižot rokas, tic tehniķu profesionalitātei.

Kas attiecas uz skatuves viesiem, šogad Vaikule uzaicinājusi savus tuvākos un mūzikas ziņā interesantākos draugus. Viena no gaidītākajām viešņām ir pasaulslavenais soprāns un vienkārši labs draugs Hibla Gerzmava, kura ar nepacietību gaida nodziedāt duetā ar festivāla māti.

Vienlaikus festivāla programmu papildinās arī divas spilgtas Latvijas dziedātājas – Liene Greifāne un Aija Andrejeva, kā arī dziedātājs no Izraēlas Eddie Butler, kas Dzintaru koncertzāles skatuvi jau iepazinis 2002. gadā, uzstājoties jauno izpildītāju konkursā Jaunais Vilnis un iegūstot īpašo skatītāju simpātijas balvu. Bet par dziesmu bagātināšanu ar lielisku un vizuāli baudāmu klasiskās un mūsdienīgās dejas apvienojumu rūpēsies Freedom Ballet no Ukrainas, kas katrā festivāla dienā uzstāsies kopā ar mūsu pašu neatvairāmo Laimu Vaikuli.

Atgādināsim, ka nedēļas nogalē Latvijas valsts prezidents Raimonds Vējonis neformālā vizīte savā Jūrmalas rezidencē uzņēmis festivāla Laima Vaikule Jūrmala Rendez-Vous organizatorus, veltot sirsnīgus pateicības vārdus dziedātājai Vaikulei un uzņēmumiem, kuru iniciatīvai pateicoties pasākums ir kļuvis par vienu no kūrortpilsētas vasaras sezonas gaidītākajiem notikumiem.

 Publicitātes foto

Foto: ritakafija.lv

 

Saistītās tēmas:

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube