Divas, slavenā amerikāņu mākslinieka Žana Mišela Baskjā gleznas, kas piederēja aktierim Džonijam Depam, pārdodas Christie’s izsolē par 11,5 ASV miljoniem dolāru. Abas gleznas datētas kā 1981.gada darbi.

 

Vienu no gleznām iegādājusies Ņujorkas mākslas galerija par 4,7 miljoniem ASV dolāru, bet otru – kāds privāts kolekcionārs, kas vēlējies palikt anonīms. Kopumā aktieris gatavojas pārdot deviņus šī mākslinieka darbus, no kuriem divi jau ir atraduši jaunos īpašniekus.

Mākslinieks Žans – Mišels Baskjā ir slavens amerikāņu mākslinieks, kas mākslai pievērsās kā grafiti mākslinieks Manhetenas ielās, bet gleznot sāka ievērojami vēlāk. Viņa darbi strauji kļuva populāri, taču, iespējams, straujās popularitātes dēļ, viņa aizraušanās ar narkotikām kļuva nekontrolējama, līdz 1988.gadā, 27 gadu vecumā viņš mira no heroīna un kokaīna pārdozēšanas.

baskja_glezna2

Žana – Mišela Baskjā glezna “Flexible” (1984) 

Kā ziņots, 30 gadus vecā aktrise Embera Hērda, šī gada maijā iesniegusi šķiršanās prasību no aktiera Džonija Depa, kā šķiršanās iemeslu formāli norādot “neatrisināmas domstarpības” pēc 15 mēnešu ilgušās laulības. Tomēr neoficiālos ziņu avotos baumo, ka Džonijs Deps esot iekaustījis savu laulāto draudzeni. Šobrīd notiek šķiršanās process un Embera paziņojusi, ka ir gatava iztiesāt no bijušā vīra pusi no viņa īpašuma.

 

dzonijs_embera
Džonijs Deps un Embera Hērda

 

Saistītās tēmas:

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube