“Rīgas satiksmes” mājas lapā www.rigassatiksme.lv ir noslēgusies balsošana par jauno dzeltenā e-talona dizainu, un gada nogalē uz e-talona būs redzams Sabīnes Škapares zīmējums.

Par Sabīnes zīmējumu nobalsoja 1664 reizes, bet pavisam konkursā tika saņemti 5558 balsojumi. Sabīnes zīmējums apsteidza otrās vietas ieguvējas, Elzas Daudzes zīmējumu par 143 balsīm.

Šogad dzeltenā e-talona jauno dizainu zīmēja 14 bērni no Bērnu un jauniešu basketbola skolas „Rīga”. Konkursā, kas tika uzsākts 20.maijā un noslēdzās 30.jūnijā, piedalījās 15 darbi. Konkursa tēma bija „Trolejbusam Rīgā 70!”, jo 2017.gadā apritēs 70 gadi, kopš Rīgā uzsākti pasažieru pārvadājumi trolejbusos. Par spīti tam, ka e-talonam būs jauns dizains, tas nekādā veidā neietekmē tā funkcijas vai izmantošanu sabiedriskajā transportā.

Rīgas satiksme” izsaka pateicību bērniem un basketbola skolas darbiniekiem par izrādīto interesi un atsaucību piedalīties radošajā konkursā. Gada nogalē tiks sveikta arī konkursa uzvarētāja Sabīne Škapare.

Informācija: Rīgas Satiksme

Saistītās tēmas:

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube