Amerikāņu ārsti ir atklājuši, kāpēc cilvēkiem ir jāaizmirst par apakšveļu nakts laikā.

Daudzi no mums mīl gulēt ziemas laikā, siltās un mīkstas pidžamās, bet vasarā izģērbties līdz apakšveļai. Gulēšanas laikā apakšveļa ir kā murgs mūsu veselībai, apgalvo ārsti. Un tas attiecās gan uz vīriešiem, gan sievietēm, jo pēc mediķu apgalvojuma, tas sievietēm var draudēt ar neauglību!

DHNBPD-sleep_3475799b

Apakšveļa nakts laikā liek mūsu ķermenim svīst, veidojot pirts efektu mūsu orgāniem, kas izraisa infekcijas. Apgalvojums, ka nakts krekliņi un apakšveļa ir veidoti no speciāliem materiāliem, kas īpaši piemēroti miegam, ir nepatiess. Kā apgalvo amerikāņu zinātnieks Braiens Steiksners, vīrieši kas nēsā vai guļ neērtā apakšveļā tādējādi var kaitēt spermas kvalitātei, jo nepiemērota un neērta apģērba rezultātā paaugstinās sēklinieku temperatūra.

 

2016-03-25-1458939447-5627388-4WaysSleepingNakedMakesYouHealthierandWealthierHP

Ārsti apliecina arī to, ka sievietēm arīdzan jāguļ kailām. Tādā veidā ķermenis elpo, kļūst vēsāks, kam pateicoties pazeminās asinsspiediens, un sievietēm ir vieglāk izgulēties arī menopauzes laikā. Bet, ja gadījumā jūs jūtaties ļoti nekomfortabli kaili, uzvelciet pavisam plānu un vaļīgu nakts kreklu, lai ķermenis nakts laikā varētu “elpot”.

 

Saistītās tēmas:

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube