Automātiskā kamera – lielisks instruments, lai nofotografētu kādu bez viņa ziņas. Šādas fotokameras spēj uzņemt attēlus pie jebkādas kustības, piemēram, mežā vai netālu no jūsu mājām. Šāda veida kameras ir ļoti ērtas, ja ir nepieciešams iemūžināt attēlos dažādas aizdomīgas darbības.

Bet ko darīt tad, ja šāda ierīce ir iemūžinājusi īpaši baisus kadrus, kurus izskaidrot ir neiespējami? Dažkārt šīs fotogrāfijas atklāj kaut ko līdzīgu spokiem vai rēgiem.

14. Meža gars. Dzīvas radības mežā ir pilnīgi normāla lieta. Taču, ko darīt tad, ja šajā fotogrāfijā redzams dīvaina paskata vīrietis kleitā vai sieviete? Turklāt, nakts vidū…

 

13. Meitenes spoks. Iespējams, šausmīgākais skats, ko ieraudzīt tumsā – maza meitene, kvēlojošām acīm veras briedī. Tā vien šķiet, ka meitene skatās tieši mums cauri. Tajā pat laikā, briedis arī viņu ir pamanījis. Jāteic, šis skats nebūt nav normāls.

12. Lidojošais mednieks. Šajā attēlā briedis izskatās īpaši pārbijies, viņu dzenā kāda lidojoša radība. Izskatās, ka tā varētu būt kāda lidojoša vāvere, taču tas nav īsti skaidrs. Bet varbūt šie abi bēgt no kaut kā pavisam baisa?

11. Puisēns zombijs. Šī iespējams būs šī saraksta šaušalīgākā bilde, kaut gan, nekas traks jau tajā nav, tikai mazs puisēns baltā krekliņā un sudrabotās biksēs. Liekas, ka viņš ir apmaldījies, tomēr seja ir absolūti mierīga. Puisēns izskatās sastindzis. Reāla bērna mēnessērdzība vai tomēr īsts spoks?

10. Nāve. Ja esi viens no tiem, kas uzskata, ka nāve izskatās tieši šādi, lūk! Sākumā šī “Nāve” šķiet kārtējais joks, tomēr seja ir pilnīgi balta un arī rokas šķiet nedabīgi kaulainas. Pārģērbts manekens? Taču, ja paskatās uz roku, tā ir nedaudz izplūdusi, tātad attēls uzņemts kustībā. Un, ja paskatās uz fotogrāfijas datiem, tie rāda, ka ārā ir tikai nieka 5 grādi pēc celsija. Nu kurš pie pilna prāta, nakts vidū, tādā aukstumā staigā pa mežu, rokās turot izkapti?

9.  Apmaldījusies sieviete. Tā vienkārši ir veca kundzē naktskreklā ar kaut kādu kušķi uz galvas. Viss būtu labi, ja vien nebūtu nakts un meža vidus. Interesanti, ko gan šāda padzīvojusi kundzīte dara mežā nakts vidū? Grūti rast atbildi uz šo jautājumu. Attēls atgādina kādu kadru no šausmu filmas, bet patiesību mums neuzzināt.

8. Citplanētietis. Lauka vidū var saskatīt kaut kādus apveidus, bet kādus?  Sākumā izskatījās, ka tas ir cilvēks, kuru apkļauj kaut kāda balta gaisma. Bet, kas tas ir patiesībā? Attēls uzņemts ne visai skaidrs, iespējams fotokamera ir veca, bet mums diemžēl neuzzināt patiesību.

 

7. NLO. Šis attēls tika uzņemts pāris sekundes pēc 9. attēla uzņemšanas. Pirmā lieta, ka ienāk prātā ir NLO, tomēr bieži vien šādi attēli izrādās viltoti. Bet šo attēlu ir grūti citādāk izskaidrot. Iespējams svešie nezināja, ka viņus fotografē.

6. Biedējošais sekotājs. Vai nu radījums ir ļoti matains, vai arī attēls vienkārši ir izplūdis. Varbūt tas ir kaut kāds dzīvnieks, kas stāv uz pakaļkājām? Tomēr, ir skaidri redzams, ka tas meklē pēdas un kādu izseko.

5. Lielpēdis, pats personīgi. Šajā attēlā kāda tumša radība skrien cauri mežam. Tumšā radība ir ļoti līdzīga pērtiķim, vai arī Lielpēdim, tomēr grūti identificēt. Tomēr šo attēlu dīvainu rada divas lietas – līdzība pērtiķim un spilgtā gaisma tādā agrā rīta stundā.

4. Briežu čukstētāja. Attēlā redzams vēl viens dīvaina paskata bērns mežā, bet šoreiz jau ar diviem briežiem. Meitene stāv blakus tālākajam briedim, kurš izskatās īpaši nobijies. Vai tam ir bail no kameras vai arī apmaldījies un nezina ceļu uz mājām? Nav zināms, kādēļ tā meitenīte atrodas mežā, tomēr izskatās, ka briedim no viņas nemaz nav bail. Parasti šie zvēri baidās no cilvēkiem.

3. Biedējošs cilvēks-kaza. Šo attēlu var nodēvēt dažādi, taču jāatzīst, tas ir biedējošs. Diez vai šādu radību redzēt mežā ir norma. Attēlā redzams kaut kā ķermenis, nosmērēts ar dubļiem un asinīm. Pār ķermeni pārliecies dīvains radījums, kas atgādina cilvēku. Galva atgādina kazu, bet kājas kājas īpaši baisas. Ļoti iespējams, ka attēls ir falsificēts, bet ko tad, ja tā nav?

3

2. Ņūdžersijas velns. No visām radībām, ka nakts laika klimst pa mežu, nav biedējošāka par to, kas uzbrūk citām radībām. Šis attēls uzņemts ar automātisko kameru un daudzi uzskata, ka tajā redzams pats nelabais. Vienā attēla pusē redzam lecam briedi, bet otrajā pusē ir kaut kāda “dēmoniska” būtne ar spārniem, asti un skrien uz četrām kājām.

1. Kalsna radība. Pats briesmīgākais ir tas, ka šī radība izskatās pārāk īsta. Šī izskatās pēc kaut kādas mumificētas radības, kas iet uz cilvēku mājām un tos biedē vai terorizē, vai nogalina. Būtnei ir garas, baltas rokas, liela galva, uzpūties deguns un milzīgas, baltas acis. Zobi nav redzami. Izskatās, ka būtne ir neapmierināta ar to, ka iemūžināta attēlā. Lai arī kas šī radība būtu, nakts laikā mežā ar to negribētu tikties.

Saistītās tēmas: bildesnaktsrēgiSpoki

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube