Rīgā sestdien, 6.augustā, norisināsies skriešanas pasākuma “Izskrien Rīgu!” ceturtais posms.

Pasākums norisināsies Pļavnieku sporta un atpūtas centrā plkst.11.

Rīgas Domē informēja, ka iepazīties ar nolikumu un mainītajiem reģistrācijas noteikumiem iespējams tīmekļa vietnē “IzskrienRigu.lv”. Savukārt pieteikties skrējienam var gan seriāla mājaslapā, gan sacensību norises vietā.

“Izskrien Rīgu!” tiek rīkots jau ceturto gadu. Tajā ikviens aktīva dzīves veida piekritējs, tostarp gan bērni un jaunieši, gan pieaugušie un seniori var pārbaudīt savu sportisko sagatavotību “Bērnu grupas skrējienā”, “Veselības distancē” un “Meistaru grupā”.

RD norādīja, ka pirmais skriešanas pasākuma posms notika šā gada 7.maijā Kronvalda parkā, otrais – 4.jūnijā Arkādijas parkā un trešais – 2. jūlijā Vakarbuļļu pludmalē, bet sezonas noslēdzošais posms paredzēts 11.septembrī Lucavsalā.

Tautas sporta skrējiena “seriāls” piecos posmos tiek organizēts, lai popularizētu skriešanu kā veselīga dzīves veida pamatu visu vecumu mērķauditorijai, kā arī, lai nodrošinātu ģimeņu brīvā laika aktīvu pavadīšanu. Ikvienam ir iespēja iesaistīties skriešanas seriālā un piedalīties vienā vai vairākos posmos.

 

 

Info:BNS

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube