“Pakistānas kebabs”, kas atrodas pašā Rīgas centrā, Merķeļa ielā, uzmanības centrā nokļuva jau šī gada pavasarī, kad uz šo ēstuvi devās TV3 žurnālisti kopā ar Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) kontroli. Toreiz iemesls šim PVD reidam bija kāda aculiecinieka stāstītais, ka šajā ēstuvē produktos, visticamāk, tiek izmantota gaļa, ko pie durvīm pieved pasažieru automašīnā, kurā, protams, nav saldēšanas iekārtu. 

Toreiz atklājās, ka kebabnīcas darbinieki un vadība vai nu nevar parādīt dokumentus, kas apliecinātu gaļas izcelsmi vai arī izlasāmā informācija par gaļas derīguma termiņu bija šokējoša – termiņš bija beidzies pirms pusgada un pat vairāk! 2016.gada aprīlī, šī paša reida laikā ēstuves īpašnieks agresīvi izturējās pret žurnālistiem – uzbrūkot operatoram un sabojājot TV kameru. Tolaik medijos tika pausta informācija, ka nākamajā dienā pēc incidenta, kebabnīca ir slēgta un pret uzņēmumu uzsākta gan administratīvā lieta Pārtikas un veterinārajā dienestā, gan agresoram draudot kriminālatbildību par uzbrukumu žurnālistiem un tīšu mantas bojāšanu.

Tomēr šķiet, ka ne administratīvā lieta, ne kriminālatbildība nav atturējusi “Pakistānas kebaba” vēlmi cienāt savas ēstuves apmeklētājus ar ekskluzīvu iespēju pusdienu kebabā apēst gaļu kopā ar tārpiem.

Zemāk publicēto video nofilmējis kāds apmeklētājs 5.augustā tajā pašā bēdīgi slavenajā “Pakistānas kebabā”. Kā redzams, gaļa joprojām tiek izmantota tāda, kurā jau dzīvo mazi balti tārpiņi, bet kebabnīca, acīmredzot, turpina strādāt un “barot” apmeklētājus…. 

Labu apetīti?

Saistītās tēmas: Ēdienskebabspakistānas kebabstārpi

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube