Ir tika daudz lietu, ko mēs veicam ikdienā un kuras prasa nedaudz vairāk laika nekā gribētos: kartupeļu mizošana, apavu šņorēšana un pat banāna ēšana – visas šīs lietas aizņem laiku, bet mēs parādīsim, kā var ietaupīt vismaz dažas, bet tomēr tik vērtīgas sekundes, darot visu to, ko jūs darījāt, nedaudz ātrāk.

Kā pareizi izspiest kečupu no pudeles

Nav nekādas vajadzības spiest un kratīt pudeli no visa spēka. Pietiek ar vienu veiklu rokas kustību – noliec kečupa pudeli 30° un ar vieglu rokas kustību palīdzi tam tikt uz šķīvja.

Kā aizšņorēt apavus vienā acumirklī

Uztaisi cilpu abos šņores galos un vienlaikus izvelc tās vienu otrai pāri.

Kā salikt kreklu bez piepūlēm

Mizojam banānu vienas sekundes laikā

Vienkārši pārlauz to uz pusēm!

Kā ātri un bez naža nomizot kartupeļus

Vāram, dzesējam, lūk, rezultāts! Pēc minūtes miza pati nāks nost.

Paštaisīts sorbets 2 minūtēs

Ielej savu mīļāko sulu plastmasas maisiņā. Ieliec to lielākā maisā, kas ir piepildīts ar ledu, sāli un ūdeni. Krati maisu tik ilgi, kamēr sula nepārvērtīsies par atsvaidzinošu desertu.

Kā salikt atskaņotāja austiņas, lai kabatā tās nesasienas

Kā pareizi lobīt olu? Šādi:

Nolobi olu no abām malām, tad iepūt no vienas puses, turot olu starp pirkstiem – tā izlidos pati.

Kā atvēsināt gāzēto dzērienu tikai 2 minūšu laikā

Piepildi bļodu ar 2 ledus krūzēm, pievienojot 1 krūzi ar sodu – ieliec dzēriena bundžiņu, pēc pāris minūtēm vari baudīt aukstu dzērienu!

Kā attīrīt granātābolu bez grūtībām un laika tērēšanas

Nogriez vienu augļa galu, sagriez sānus ziedlapu veidā un tad ar karotes palīdzību sit pa otru galu virs bļodas vai šķīvja. Saldās pērlītes pašas kritīs ārā.

Kā sasaldēt auksto gaļu

Ieliec gaļu plastmasas maisiņā un izgludini to ar mīklas rullīti. Tad ar lineāla, zīmuļa vai jebkāda cita priekšmeta palīdzību sadali saplacināto gaļu vienādos gabalos. Vēlāk tā ātrāk atkusīs, kā arī tev būs iespēja  nolauzt tik lielu gabalu, cik būs vajadzīgs dažām kotletēm.

Avots

Saistītās tēmas: IkdienapadomiVieglāka Dzīve

youtube icon
Abonēt youtube