Lattelecom televīzijas kanāla 360TV dzimšanas dienas sezonā turpmāk pirmdienās būs šovbiznesa raidījums “Kas karsts?”, kuru vadīs aktieris Lauris Dzelzītis un radio personība Kristīne Komarovska. Savukārt erudīcijas spēlē “Vai zini vairāk par Kreipānu?” viens no Latvijā atpazīstamākās balss īpašniekiem – Anatolijs Kreipāns palīdzēs Gustavam Terzenam pārliecināties par mūsu fanu, tostarp sabiedrībā atpazīstamu cilvēku, zināšanām dažādos sporta veidos.

Unikālā satura koncepta televīzijā, kur katra diena veltīta citai tēmai, gada jubilejas sezonā skatītājus sagaida arī citi svaigi pašmāju un pasaules raidījumi, šovi un filmas, piemēram, “Britu talanti” (“Britain`s Got Talent”), “Gāzi grīdā Amerikā” (“TOP Gear USA”), “Remzija elles ķēķis” (“Hell`s Kitchen”) u. c. Jaunās 360TV personības pievienosies jau iemīļotajām kanāla TV sejām – Grētai Gorjučko, Gustavam Terzenam un Laurai Jēkabsonei.

Līdz ar kanāla 360TV radīšanu – pirms gada Lattelecom kļuva par Latvijas telekomunikāciju nozares celmlauzi, ieejot TV satura biznesā un piedāvājot  vēl neredzētu televīzijas satura konceptu. Šis lēmums ir vainagojies ar panākumiem – pirmais Latvijā radītais augstas izšķirtspējas jeb HD televīzijas kanāls ik mēnesi priecē ap 600 000 skatītāju, ierindojot 360TV un tā saturu iecienītāko kanālu un pārraižu listē. Jaunā sezona sniegs vēl vairāk izklaidējoša un izzinoši bagātinoša vietējā un ārzemju satura,” norāda Lattelecom valdes locekle, attīstības un mārketinga direktore Kerli Gabriloviča.

Saistītās tēmas: 360TVDzimšanas dienafotoLauris DzelzītisTelevīzija

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube