Sākot ar nākamās nedēļas 15. augustu LOC stadionā “Daugava” notiks gatavošanās grupas “Prāta vētra” uzņemšanai, tādēļ tas būs slēgts treniņiem. Stadions apmeklētājiem nebūs brīvi pieejams no 19. augusta, bet treniņu process turpināsies 22. augustā.

Jau pagājušā gada nogalē latviešu popgrupa “Prāta vētra” izsludināja informāciju par sava jaunākā albuma “7 soļi svaiga gaisa” koncertu Liepājā, kurš stadionā “Daugava” notiks pavisam drīz – 20. augustā.

“Prāta vētra” Liepājā nav viesojusies jau desmit gadus, un šis būs vienīgais grupas sniegtais koncerts Latvijā šogad. Koncerta tūres “7 soļi svaiga gaisa” skatuve un koncerta šovs jau iepriekš izcēlies ar īpašu vērienu, tādēļ arī Liepājā gatavošanās sestdienas koncertam sāksies ļoti laicīgi. Laika posmā no 15. līdz 21. augustam stadions nebūs pieejams sportiskām aktivitātēm, treniņiem un sacensībām. Koncerta skatuves aprīkojuma savākšanas darbi turpināsies arī pirmdien, 22. augustā, tādēļ vieglatlētikas sektors būs pieejams tikai daļēji.

Ņemot vērā, ka grupa vienīgo koncertu šogad sniedz tieši Liepājā, apmeklētāju ērtībām AS “Pasažieru vilciens” piedāvā uz koncertu doties ar vilcienu Rīga – Liepāja – Rīga speciāli tam paredzētā reisā. Vilciena pasažieriem būs iespēja piedalīties loterijā, kuras galvenā balva ir tikšanās ar grupu “Prāta vētra” pirms koncerta Liepājā. Savukārt Liepājas pilsēta nodrošinās pēc koncerta papildu bezmaksas tramvaja un pilsētas autobusa reisus koncerta apmeklētāju ērtākai nokļūšanai mājās vai līdz vilciena stacijai.

Pasākuma biļetes pieejamas internetā www.ekase.lv, t/c “Spice” informācijas centrā, kā arī Liepājas koncertzāles “Lielais dzintars” kasē.

Uz Liepājas koncertu apmeklētāji var iegādāties gan stāvvietas, gan sēdvietas. Pieejamas arī fanu zonas biļetes, kā arī biļetes invalīdiem. Bērniem līdz 7 gadu vecumam vecāku pavadībā ieeja uz pasākumu ir bez maksas.

youtube icon
Abonēt youtube