Otrdien pēc sanāksmes par Rīgas ielu remontdarbu gaitu atstādināts Rīgas domes Satiksmes departamenta direktoru Vitāliju Reinbahu, aģentūru BNS informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Lēmums par viņa tālāko atbrīvošanu no amata tiks pieņemts tuvākajā laikā. Pēc būvsezonas beigām tāpat tiks izvērtēts arī citu departamenta darbinieku darbs. Par departamenta direktora pienākumu izpildītāju iecelts Emīls Jakrins.

“Savukārt ar būvniekiem norit nepārtraukts un  sarežģīts darbs gan par termiņiem, gan par darbu kvalitāti. Jautājumu ir daudz, tostarp arī departamenta darba kvalitātes dēļ, taču tie šobrīd tiek risināti. Nevienā no ielām būtiskas atkāpes no plānotajiem remontdarbu beigu termiņiem nav gaidāmas. Lielākā darbu daļa tiks pabeigta līdz 1. septembrim. To posmu sarakstu, kurus plānots pabeigt līdz septembra vidum, publicēsim rīt – pēc kārtējās sanāksmes ar būvniekiem. Taču absolūtajā vairākumā gadījumu runa būs par ietvēm, nevis braucamo daļu,” norādīja Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs.

Jau vēstīts, ka saistībā ar remontdarbiem K. Barona ielā un Brīvības ielā Rīgas dome ir saņēmusi asu kritiku.

Informācija: BNS

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube