Dzintaru koncertzāles vasaras koncertsezona tiks noslēgta 2. septembrī ar grupas “DaGamba” koncertu, kas piedāvās itāļu komponista Antonio Vivaldi koncertu ciklu “Gadalaiki”, informē Dzintaru koncertzāles sabiedrisko attiecību vadītājs Mārtiņš Pučka.

“Gadalaiki” ir zināmākais Vivaldi darbs. “DaGamba” mūziķi to izpildīs tā, kā tas nekad agrāk nav skanējis, lai arī tas nav vienkārši, jo oriģinālā “Gadalaiki” komponēti vijolei, klāstīja grupas solists, čellists Valters Pūce.

Koncertā klausītājiem būs iespēja baudīt arī tādu komponistu kā Johana Sebastiāna Baha, Georga Frīdriha Hendeļa, Fredija Merkūrija, Sergeja Prokofjeva, Ludviga van Bēthovena un citu pasaulslavenu komponistu skaņdarbus grupas “DaGamba” jaunās interpretācijās.

Grupa “DaGamba” savā spēlē apvieno Austrumu un Rietumu mūzikas tradīcijas un rada pavisam jaunu, ārkārtīgi aizraujošu un spēcīgu skanējumu, izmantojot netradicionālu instrumentu salikumu – vairāku čellu un klavieru skanējumu, kas savijas ar Austrumu perkusijām. Mūziķi dodas vēl neapgūtas mūzikas pasaulēs, kas izpildījumam piešķir neatkārtojamu dinamiku un vitalitāti.

Grupā muzicē Valters Pūce, Antons Trocjuks, Hamidreza Rahbaralams un Dainis Tenis.

Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties “Biļešu paradīzē”.

Informācija: BNS

Saistītās tēmas: DaGambaDzintaru koncertzāleGadalaikikoncertsVivaldi

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube