Viņi ir tik ļoti atšķirīgi, bet tajā pašā laikā – vistuvākie cilvēki uz pasaules. Kā izskatās Holivudas zvaigžņu dzimtie brāļi un māsas?

Džūlija Robertsa un Liza Robertsa

Džūlijas māsa Liza arī ir aktrise. Tiesa, gūt tik lielus panākumus kā Džūlijai viņai nav izdevies. Pamatā Liza filmējas epizodiskās lomiņās. Dažās kinolentēs viņa filmējusies kopā ar Džūliju. Neskatoties uz daudzkārtējiem mēģinājumiem izkļūt no jaunākās māsas ēnas, viņai tā arī tas nav izdevies.

robertsa1

 

Roberts Patinsons un māsa Viktorija

Britu izcelsmes aktierim, kas neizmērojamu pasaules slavu iekaroja ar filmas “Krēsla” parādīšanos, ir vecākā māsa Viktorija. Meitenes dzīve nav saistīta ar aktieru pasauli: Vikija darbojas reklāmas jomā. Iespējams, tā arī labāk, jo nav taču izslēgts, ka Viktorijai, tāpat kā Džūlijas Robertsas māsai, būtu pastāvīgi jāatrodas sava skaistuļa brāļa ēnā.

patisons1
Breds Pits un Dags Pits

Breda Pita jaunākajam brālim Dagam pieder neliela kompānija, kas saistīta ar programmēšanu, datoru tirdzniecību un to apkalpošanu. Pavisam nesen pēc sava vecākā brāļa ieteikuma Dags nofilmējās pirmo reizi savā dzīvē – viņš nofilmējās rullītī, kurā pastāstīja par to, kā klājas slavenību radiniekiem. Kā stāsta pats “vaininieks”, pēc tam viņu uz ielas sāka atpazīt un pat prasīt autogrāfus.

breds_pits

 

Andželīna Džolija un Džeims Heivens

Vecākais kino dīvas brālis arī ir profesionāls aktieris un producents. Turklāt kino lauciņā viņš ir samērā labi zināms. Interesanti, ka Džeims vizuāli ir ļoti līdzīgs savai māsa, tiesa, platais smaids un miniatūrais deguntiņš nav padarījuši viņu par ļoti vīrišķīgu. Ja Džolijai visi šie paši parametri ir dāvājuši efektīvu skaistumu, tad Džeimsa gadījumā ir noticis nedaudz citādi.

andzelina

 

Nikola Kidmena un māsa Antonija

Lai arī jaunākajai Nikolas māsai Antonijai nav paveicies ar tipisku Holivudas izskatu, viņa ir izvēlējusies publisku profesiju. Antonija dzīvo Austrālijā un strādā par vietējā TV kanāla vadītāju un producenti. Jāteic, ka viņas žurnālistes karjera attīstījusies veiksmīgi.

kidmena

 

Džordžs Klūnijs un Adelija Zeidlere

Vecākā Holivudas skaistuļa Klūnija māsa Adelija ir pilnīgs aktiera pretstats. Sievietei ir visparastākā dzīve, viņa neparādās publiskās vietās, netiekas ar presi un pat necenšas līdzināties savam slavenajam brālim.

klunijs2

klunijs1

klunijs3

Jāteic, ka bērnībā abi bija visai līdzīgi…

Lindsija Lohana un Alija Lohana

Holivudas huligānes Lindsijas māsa Alija ir modele, bet reizēm arī aktrise un dziedātāja. Meitene nav tik ļoti zināma un veiksmīga kā vecākā māsa, un arī izskata ziņā, kā vēsta “dzeltenā prese”, nevelk līdz “kinozvaigznes standartiem”. Tiesa, mums šķiet, ka meitene ir pat ļoti izskatīga.

lindsija

 

Toms Krūzs un Lī Enna Devetta

Vecākā Toma Krūza māsa Lī Enna ir profesionāla publiciste. Tāpat kā aktieris, sieviete ir scientoloģijas baznīcas piekritēja un sekotāja. Ilgu laiku Lī Enna strādāja pie sava slavenā brāļa un bija viņa oficiālā preses sekretāre. Taču 2006. gadā viņu darba attiecības izjuka. Kāpēc, tas gan nav zināms.

toms_kruzs

 

Viktorija Bekhema un Luīza Adamsa

Britu modeles un dziedātājas Viktorijas Bekhemas māsa Luīza ir divus gadus jaunāka, lai gan publicētajās paparaci fotogrāfijās, kad abas radinieces nofotografētas kopā, parasti tiek norādīts, ka Luīza izskatoties vecāka par savu slaveno māsu.

viktorija

 

Mailija un Treiss Sairusi

Dziedātājas Mailijas Sairusas brālim nav paveicies ar tik perfektu smaidu un skaistām sejas līnijām kā viņa slavenajai māsai. Starp citu, tas puisim nav traucējis izveidot veiksmīgu muzikālo karjeru. Treiss Sairuss ir amerikāņu grupas “Metro Station” vokālists. Paralēli mūzikai puisis nodarbojas ar biznesu – viņam pieder kompānija “From Baskseats to Bedrooms”, kas ražo apģērbu.

mailija

 

Saistītās tēmas: brāļi un māsasfotoneticamislavenības

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube