Ticam, ka arī jums ir bijusi kaut reizi dzīvē sajūta, ka esat gatavs pamest visu un doties apceļot pasauli… Bijušajam modelim no Briseles Džonatanam Kvinjonezam pietika drosmes, lai tieši tā izdarītu. Džonatans vienkārši pameta darbu un sāka savu ceļojumu apkārt pasaulei.

Un, kā jums šķiet, kā reaģēja viņa māte? Jo labi zināms, ka ikviena mamma uztraucas par savu bērnu, it īpaši, ja tas grasās veikt kādu radikālu soli, kas, protams, ietekmēs tālāko dzīvi.

Par laimi, Džonatans ātri izdomāja, kā šo lietu risināt. Lai nodrošinātu to, ka mamma zina, kas ar viņu notiek, Džonatans dokumentē visu savu ceļojumu Instagram, un katrā fotogrāfijā, ko viņš iemūžina, redzams viņš un uzraksts “Mammu, man viss ir kārtībā” jeb “Mom, i’m fine“.

Kādā intervijā Džonatans norāda, ka mamma, protams, joprojām uztraucas, kā jau visas mammas, taču viņa ir priecīga, ka dēls dara to, kas liek viņam justies laimīgam, kas arī ir pats svarīgākais.

Ieskaties Džonatana pasaules apceļošanas piedzīvojumā un varbūt smelies motivāciju izdarīt ko līdzīgu! Džonatana Instagram kontu vari apskatīt šeit.

Saistītās tēmas: ceļošanaInstagramMomI'mFinepasaulesapceļošana

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube