Latvijas valsts autoceļu pārvaldītājs “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) satiksmes drošības paaugstināšanai tērēs 463,7 tūkstošus eiro, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

LVC rīkotais iepirkums par satiksmes drošības paaugstināšanu bija sadalīts divās daļās. Iesniegtie pieteikumi tika vērtēti pēc zemākās piedāvātās cenas. Kopējā iepirkuma līgumcena ir 463 714,18 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN).

Vienā no iepirkuma daļām paredzēta gājēju-velosipēdistu celiņa ierīkošana uz autoceļa A1 Rīga (Baltezers)-Igaunijas robeža (Ainaži) posmā Kuiviži no 90,8. līdz 92,2.kilometram. Minētajā konkursa daļā pieteicās četri pretendenti, no kuriem par uzvarētāju atzīta ceļu būves firma “Limbažu ceļi”. Iepirkuma daļas līgumcena ir 209 374,77 eiro bez PVN.

Savukārt otrā daļā paredzēta apgaismota gājēju-velosipēdistu celiņa ierīkošana gar autoceļu P17 Valmiera-Rūjiena-Igaunijas robeža (Unguriņi) posmā no 1,697. līdz 2,26. kilometram. Norādītajā iepirkuma daļā pieteicās pieci kandidāti, no kuriem par uzvarētāju atzīts būvniecības uzņēmums “Tilts”. Iepirkuma daļas līgumcena ir 254 339,41 eiro bez PVN

Atbilstoši nolikumam, gājēju-velosipēdistu celiņu ierīkošanu uz abiem iepriekšminētajiem autoceļiem paredzēts uzsākt 21 dienas laikā no līguma parakstīšanas brīža un to izveides laiks ir 80 dienas.

LVC izveidoti 2004. gada nogalē un pieder valstij. Uzņēmums pārvalda valsts autoceļu tīklu, administrē valsts autoceļu tīkla finansējumu un organizē iepirkumus valsts vajadzībām.

Informācija: BNS

Saistītās tēmas: BNSCeļuSatiksmeDrošībaValstsCeļi

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube