Šajā nedēļas nogalē reperis, modes dizaineris Kanje Vests (Kanye West) saviem tituliem pievienoja vēl vienu, iejūtoties vizuālā mākslinieka un kuratora lomā Losandželosas galerijā “Blum & Po”.

Tikai divas naktis Vesta neparasti dzīvā, 12 slavenību skulptūra, kas pirms tam bija redzama viņa dziesmas “Famous” videoklipā, nu apskatāma galerijā, kur skulptūra aizņem tikpat kā visu galerijas telpu.
Visi 12 ķermeņi guļ pāri gultai, un redzams, ka tie it kā elpo, klusi un viegli cilājoties ķermeņiem.

Kad skulptūra pirmo reizi parādījās Vesta videoklipā, ikvienu no skulptūrā attēlotajiem ķermeņa varējām apskatīt arī tuvplānā, kamerai virzoties no kreisās uz labo pusi. Skulptūrā attēlotas nozīmīgas kultūras ikonas: Dzordžs Bušs (George W. Bush), Anna Vintora (Anna Wintour), Donalds Tramps (Donald Trump), Rianna (Rihanna), Kriss Brauns (Chris Brown), Teilore Svifta (Taylor Swift), pats Kanje Vests, viņa sieva Kima Kardašjana Vesta (Kim Kardashian West), Ray J (bijušais Kimas Kardašjanas Vestas puisis), Ambera Rouza (Amber Rose), Keitlīna Džennera (Caitlin Jenner) un Bils Kosbijs (Bill Cosby).

Ietīti un cieši savijušies, tie iekļauti baltos palagos. Šīs skulptūras ideja ņemta no Vincenta Desiderio gleznas “Sleep“, kur rindā guļam attēloti kaili, bet nepazīstami cilvēki.

Reperis apvienojās ar “Content, Experience & Product Company“, lai radītu anatomiski precīzus cilvēka atveidojumus. Šie skulptūrā attēlotie cilvēki ir izzināti un izveidoti līdz pat mazākajai niansei.
Lai to spētu izdarīt, uzņēmums konsultējās ar dažādiem slavenību stilistiem, pētīja neskaitāmas fotogrāfijas , kā arī Instagram kontus.

Pēc tam, kad visi cilvēki tika izveidoti ar 3D printera palīdzību, vēlāk sekoja roku darbs, piemēram, dzimumzīmes un vasarraibumi tika zīmēti ar roku, viens pēc otra.

 

 

Saistītās tēmas: FamousIzstādeKailiĶermeņiKanye WestLosandželosa

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube