Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (S) un Satiksmes departamenta direktora pienākumu izpildītājs Emīls Jakrins šodien pārbaudīs, kā norit remontdarbi Rīgas ielās,  informēja pašvaldībā.

Domes amatpersonas vēlas pārliecināties par darbu kvalitāti un to, vai tiek ievēroti būvnieku izteiktie solījumi pabeigt remontus līdz 31. augustam, izņemot dažus ielu posmus, kur jau iepriekš bija plānota komunikāciju nomaiņa.

Pārbaude notiks šodien plkst.10, un tajā piedalīsies arī Satiksmes departamenta speciālisti.

Jau ziņots, ka šovasar notiek ceļu remontdarbi Brīvības, Lāčplēša un Barona ielā. Ušakovs norādījis, ka ielu braucamās daļas tiks pabeigtas līdz 1.septembrim, tomēr visus šobrīd Brīvības, Lāčplēša un Krišjāņa Barona ielā notiekošos remontdarbus neizdosies pabeigt plānotajos termiņos.

Rīgas mērs atzīmēja, ka šobrīd notiek darbs ar būvniekiem un pārmest par kvalitāti vai termiņiem viņš atturētos. Viņš nenoliedza, ka jautājumu ir ļoti daudz, tostarp par to, vai būvnieki atsevišķos posmos spēs laikā nodot paveikto, daudzās situācijās ir arī jautājumi par remontdarbu kvalitāti, “taču tas viss tiek risināts”.

Informācija: BNS

Publicitātes foto

Saistītās tēmas: BNSbūveCeļiUšakovs

youtube icon
Abonēt youtube